Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégetés,14/F vagyok 175 cm...

Zsírégetés,14/F vagyok 175 cm és 69 KG 15 perces futással a futógépen mennyi zsír ég el ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
14kcal
2011. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 J0Có95 ***** válasza:

sztem ne gépen fuss .. úgy uncsi:D

nem értek én a zsírégetéshez, de ha betartod ezt az edzéstervet, biztos fogysz vmennyit..:


1.legyen mondjuk 10perc bemelegítő kocogás...

2.Sprint(2perc), a tejsavküszöböd felett jóval.. (tehát amilyen gyorsan csak tudsz..)

3.Séta - 1perc

4.Sprint 2perc szintén a tejsavküszöb felett..

5.Kocogás(1perc) csak lazán..

6.Sprint(1perc) ezt nyomd meg ahogy tudod..

7.Séta(3perc)

8.Levezető:15perc kocogás...

fuss haza és kész:D

sok sikert és kitartást!

2011. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 J0Có95 ***** válasza:

igaz h het 2-3óra de ki lehet bírni.....


ha már nagyon zoralnak érzed magad és megy a futás ez meg se kottyan... találj ki magadnak valami edzéstervet és mindent a tejsavküszöb felett!!

ha hulla vagy nem muszáj mégjobban kinyírnod magad...

10perc kocogás helyett kocogj mondjuk fél órát azt szevasz.. vagy ha még erre se vagy már képes hagyd ki az edzőnapot..

prószáld ki...xD

2011. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
150-200 kcal, de a zsírégetés csak úgy 20 perc után kezdődik. Vagy kocogj 30 percet, vagy csinálj valamilyen HIIT edzést. Pl. 30 mp futás teljes erőből + 90 mp tempós gyaloglás, és ebből csinálj 6-8 sorozatot. (Persze előtte bemelegítés, utána levezetés.)
2011. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, eddig gyakorlatilag mindenki hülyeséget beszélt.

Mozgás közben nem létezik zsírégetés. A zsír a kalóriadeficittől fog eltűnni, de mozgás alatt a szervezet nem használja fel energiaként. Ha így lenne, akkor létezne fogyás, és izmosodás egyszerre, ami mint tudjuk képtelenség.

2011. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!