Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel az edzéstervvel lehet...

Ezzel az edzéstervvel lehet nyárra szépen kidolgozott felsőtest + kockahas?

Figyelt kérdés

Étrend: csirkehúst szoktam enni, rizzsel. Kb 2-3 óránként eszem, fél tállal, tehát sose eszem tele magam. Ha nem jön össze a csirkehús, akkor (tengeri) halat, rizzsel. Inni csak vizet szoktam és szörpöt (szamóca szörp), tehát semmi szénsavas.

Mozgás: hétköznap minden nap elmegyek futni, kb 3 km-t, változó terepen, megvan 30perc alatt. Hétfőn és kedden kondi, szerda pihenő, csütörtök-péntek kondi, hétvégén pihenő (úgy pihenő, hogy nem megyek konditerembe) és fekvőtámasz szombat-vasárnap kb 120-150 között. Biciklizés csak hétvégén, szombaton és vasárnap 5km-t.

Kondiban amiket csinálom: tricepsz, mellizom, bicepsz, hasizom, hátizom.

180 cm vagyok, 75kg. Sajnos a hasamon van kis felesleg, de már kezd az is lejjebb menni, hisz Januárban még 80kg voltam. Nyárra lehetséges, hogy kockahasam legyen, szépen kidolgozott felsőtesttel? (19 / F)


2011. ápr. 17. 00:59
1 2
 1/12 lóf4szJankó ***** válasza:
100%

Annak h nyaron jol nezzen ki az ember az a titka hogy ősszel es telen se sz*rom le hogy hogy nezek ki. Nem tavasszal kell eszbekapni h jajj mi lesz a strandon , es elkezdeni minden nap edzeni mint az orult.


Vallat,Lábat mert nem edzed???

Hetvegen felesleges a fekvo ,ha hetkozbe rendesen edzel.


lehet fejlodni 2-3 honap alatt ,de csodakat ne varj.

2011. ápr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Attól függ, hogy most mennyi zsír van rajtad. Ha kevés, akkor nyárra egész jó formába kerülhetsz.

Viszont egy kérdés: Hol a láb edzés?

2011. ápr. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyszer csak el kell kezdeni. Már 1 hónapja csinálom, és látható eredményei vannak, pl ha befeszítem a hasam akkor a tetején látható a két felső kocka, de alatta alig. Lábra meg azért nem edzek, mert versenyszerűen hegyibringázok már közel 10 éve és elég erősek a lábaim.
2011. ápr. 17. 02:02
 4/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Jót tesz ám azért neki egy kis súlyzós edzés. Van egy országúti kerékpáros haverom, ő is szokott guggolni offszezonba.

2011. ápr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De a láb az engem nem is igazán fog meg, arra nem akarok kondizni. Nekem csak a felsőtest a fontos. Nem azért akarok kondizni, hogy egy 100kilós izomállat legyek akinek ránézésre kb mindjárt szétrobbannak az izmai, hanem csak egy jó kis felsőtestet akarok kockahassal, és azt tartani. Nem szeretném ezek után abbahagyni, de nem is akarom azt, hogy kb az életem fontos és kihagyhatatlan része legyen, mint sok barátomnál amikor szólunk neki, hogy "jössz csavarogni?", és az válaszolja, hogy "nem, megyek gyúrni...".
2011. ápr. 17. 02:11
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy jobban jár mint a csavargással...
2011. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
a férfiakkal pont ez a baj hogy csak felsőtestre edzenek,fenék meg tök lapos,semmi láb.
2011. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

kajánál ha úgysem eszed tele magad, akkor arra figyelj, hogy a fehérje azért meglegyen, ráadásul bőven. mennyit is szoktak javasolni testépítésnél ~3g/testtömegkg /nap.

amúgy sima edzetsséghez jó amit írsz, de izomban jól fejlődni és fogyni nem lehet. ez a tested működéséből adódik. a hasad meg nyilván sokkal jobb lesz, amint kevesebb zsír lesz rajta.

jajj tegnap éjjel egy olyan lánnyal táncoltam, na neki jó hasa volt áááhh.. és még egyszr áhhh!

2011. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2 gramm elég! :)
2011. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
adatbázizba rögzítésre került Márk Úr!!
2011. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!