Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelésre táplálékkiegész...

Tömegnövelésre táplálékkiegészítő helyett bébitápszerrel próbálkozott már valaki? Milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy talán nem olyan "műanyag" és még olcsóbb is. Mi lenne ,ha tej+ banán + bébitápszer turmixot innék a drága tömegnövelő porok helyett?
2011. ápr. 18. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

GreenTea


Jó ilyen kérdésre hazajönni!xD

Már leírták a lényeget: nem jössz ki olcsóbban, és még hülyeség is!

2011. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Bár a kérdésem az volt, hogy próbálta e már valaki. Ezek szerint közületek senki.
2011. ápr. 18. 17:57
 13/18 clint ***** válasza:
100%
én próbáltam, még kur..arég... Olyan 24-25 éve... Nekem hatott, mert rohadtul megnőttem tőle. Bár így 26 éves fejjel nem biztos hogy ujra lenyomnék egy kúrát..
2011. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

nyilván ha olcsóbb/hasznosabb lenne mindenki azt enné nem?

vagy szerinted itt mindenki hulye és gazdag,mert nem harapunk a pampers reklámra?

2011. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A Pampers pelenka de mindegy. (van 2 gyerek)

Amúgy velem az a baj, hogy gyors az anyagcserém, ezért nem tudok hízni. Próbálok egészségesen táplálkozni, nem akarok versenyző lenni, csak 5-6 kilót szeretnék felszedni. De nem megy, hiába zabálok bármennyit.

2011. ápr. 18. 20:13
 16/18 anonim ***** válasza:

kapcsolódik a babatémához azért írtam! amúgy felfalnád a gyerekek elől a kaját? :D

sok húst egyél meg rengeteg rizst! +whey gainer napi 2! másképp nem fog menni!

2011. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Nem eszel eleget, ennyi a probléma.

2011. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is nagyon nehezen ment a hízás .Én elkezdtem szedni a scitec multi pro pak-ját és olyan étvágyat csinált, hogy állandóan ettem és ettem és ettem , mindig éhes voltam ! Egy nap minimum hatszor ettem , de nem degeszre magam, hanem pont jóra :D az ebédet is megosztottam, előbb leves, utána egy órával a többi , nem tudom nekem ez így bejött nagyon. Fél év alatt híztam 12 kilót, azóta meg konditerembe járok , még több jött fel , de nem hájban , hanem izomban :D

Én rengeteg banán turmixot ittam ez tény, a bébitápszert nem próbáltam , de a zabpelyhet tejben főzve és a tejbegrízt igen , az szinte mindennapos volt felváltva , hát valamennyire biztos segít ez is :)


22/L

2012. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!