Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A teniszt nem késő 15-16...

A teniszt nem késő 15-16 évesen elkezdni? Tudom, soha semmit nem késő elkezdeni, de még akkor sem, ha az illető profi, versenyszerűen akarja űzni ezt a sportágat?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek, kulturált formában. Köszönöm!:)
2011. ápr. 22. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha eleget edzessz és kitartó vagy, akkor menni fog. Én is így voltam az úszással, tavaly nyáron elkezdtem, napi 1-szer volt edzésem. Aztán a suli mellett nem bírtam, szóval most már az csak ilyen nyári sport lesz nekem...
2011. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdés mit jelent neked a "profi szint".

Ha olyan profi szeretnél lenni mint amilyeneket a TV-ben látsz ahoz más sajnos késő.Ahoz már 4-5-6 évesen el kell kezdeni.

Ha nagyon sokat edzel és jó edződ van, plusz van egy jóadag tehetséged is akkor ilyen hazai csapatbajnokságokban indulhatsz.

2011. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyáltalán nem késő...

Énis 15 éveseb kezdtem, de még nem tartok ott h mondjuk F1-es versenyen elindulhassak.

Legyél nagyon szorgalmas és kitartó, menj le a pályára annyiszor amennyiszer tudsz, szerezz társakat és nyomj rengeteg meccset. Csatlakozz valahova és játszál csapatbajnokságogba.

Sose add föl, ha pedig nem megy annyira, ülj le vagy menj el sétálni és rakd rendbe a fejed, hogy mit is akarsz igazából!!! :D

Én már lejátszottam kb 300 meccset. Az a lényeg, hogy sokat meccseljél.Lehetsz profi csak legyél kitartó és vedd komolyan.

Remélem segítettem.

18/F

2011. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!