Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kérdés az edzéssel kapcsolatba...

Kérdés az edzéssel kapcsolatban, a bicepsz sehogy se a tricepsz mindig. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szval az lenne a gondom, hogy a bicepsze sohasem durran be úgy igazán és nincs izomlázam. Komolyan mindent próbáltam. gyakorlatot csinálok minden bicepsz edzésen 5x10-es szériákban, és nem durran be a bicepsze, elfáradok de nem érzem,hogy nagyon meglenne dolgozva. Próbáltam már óriás-,tri-,szuperszettet is. Csináltam nagy súlyokkal,kicsikkel, piramis technikával de sehogy se ment.

Ellenben a tricepszem már egy gyakorlattól olyan durván bedurran, hogy utána alig tudom mozgatni, és nincs egyáltalán lemaradva a bicepszemhez képest. Szerintetek mi lehet a gond? Genetika?


2011. ápr. 22. 23:15
 1/9 Tyler913 ***** válasza:

A bedurranas a verboseg jele,de egyaltalan nem vagyok biztos abban,hogy szukseges a novekedeshez.

A kerdes az,hogy a bedurranas hianya ellenere novekedett a bicepszed ill. erod,miota edzel?Mert ha igen,akkor nincs semmi baj.

2011. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lóf4szJankó ***** válasza:

Az izom nem attol nő hogy minel jobban bedurran.

Szoval ha nem durran be attol meg ugyanugy fejlodhet.

Bár nemertem hogy miert nem durran be ha jol megdolgozod :S

2011. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én régen reggel úsztam du. edzettem és a bicepszem már attól bedurrant hogy felpakoltam a súlyokat :) Nem tudom mi lehet az oka de jó érzés volt :D
2011. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni, hogy miből áll egy bicepsz edzésed, ki tudja, lehet tricepszre edzel akkor is :D

Am bicepszet lehet sztem a legkönnyebben "bedurrantani"

2011. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nagyon kitartó a kis görény! Adjál neki keményen, hogy kegyelemért könyörögjön!:D

2011. ápr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bicepsz ferdepadon egykezes súlyzókkal

Bicepsz állva francia rúddal

Scott pad

Kalapács

Koncentrált bicepsz gyakorlat

Bicepsz ferdepadon egykezes súlyzókkal

Ez a bicepsz edzésem, és tényleg próbáltam már mindent, volt amikor 5 mp szünetet tartok köztük, volt amikor 30 mp, 60mp 90 mp. Tényleg mindent. Ennek ellenére, nincs lemaradva a bicepsz és értem én, hogy az izom növekedéshez nem kell, hogy mindig be legyen durrantva, de olyan furcsa, hogy a tricepszem egy sima csigás lehúzástól is veszettül bedurran...

2011. ápr. 23. 09:23
 7/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Sok lesz ez a program bicepszre! Elég 3 gyakorlatot 4-5x8-12-be csinálni. A bedurranás miatt ne aggódj, hogy fejlődik, az a lényeg!

2011. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy ha kész vagy mondjuk bicepsz edzéssel az utolsó gyakorlat bukásig csinálod, nem vársz utána se lejjebb a súlyt és bukásig majd megint lejjebb és bukásig. Csak óvatosan ne sérülj le és ne edzd magad túl.
2011. ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tyler913 ***** válasza:

Bicepsz ferdepadon egykezes súlyzókkal

Bicepsz állva francia rúddal

Scott pad

Kalapács

Koncentrált bicepsz gyakorlat

Bicepsz ferdepadon egykezes súlyzókkal


Ezt mind egy edzesen?Koma,nem vagy te normalis...

Bicepszre siman eleg 6-9 sorozat OSSZESEN.

Ha a felsorolt gyakorlatokat mind egy edzesen csinalod,akkor valamit nagyon szarul elrontasz a kivitelezessel,ha ezek utan nem szakad ki a karod tobol.

Vagy a sulyok,vagy a gyakorlatok szabalyossaga nincs rendben.

2011. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!