Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van oylan, vagy ismertek...

Van oylan, vagy ismertek oylan embert, aki tömegnövelő/proteinpor nélkül egész jól "kigyúrta" magát? Lehetséges ez egyáltalán? Ha igen, mi a titka?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 22:28
1 2
 11/14 noname86 ***** válasza:

megjött egy idióta barom! hagyjátok rá,ne bántsátok!

értelmi sérült szegényke...

2011. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

17:10

Te meg egy idióta. így nem hiszem, hogy le kéne ostobázni valakit. te több évszázad idiótája...

2011. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Mrolympia


Tudom én,hogy nem vetekedhetnek,nem is állítottam ilyet.De attól még a táplálékkiegészítők(beleértve a tömegnövelőket,proteint,kreatint,vitaminokat,aminosavakat)hasznosak lehetnek a gyorsabb fejlődésben.Amúgy meg a "müanyagot" fejtsd ki bővebben kérlek,mert ha a dobozra értetted,amibe tárolják őket,akkor én kérek elnézést.

2011. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%

GreenTea


Mindig van egy, aki jobban tudja!:D Nem is tud róla, hogy régen nem volt ennyi izmos ember, aki az volt, az a genetikájának köszönhette!


Egyébként a kérdésre válaszolva: Igen lehetséges, nekem is van egy haverom, aki bár néha néha iszik egy adag fehérjét, de kb 0 a tudása a testépítéssel kapcsolatban! Napi 4-5x eszik, szendvicset, egy kis ebédet, meg valamit:D és mégis irigylésre méltó felsőteste van (a lába mellékes, oda nem terjedt ki a szuper genetika). Ez a megoldás: Genetika!

2011. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!