Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebből lehet lapos has?

Ebből lehet lapos has?

Figyelt kérdés
Testalkatilag nagy hasam van, de nem az a tipikus, hájas, hurkás úszógumi típus, ami a legtöbbeknek, hanem inkább olyan, mintha terhes lennék. Persze ha behúzom szép, lapos, de ha nem veszem észre és kiengedem olyan, mintha lenyeltem volna egy labdát :) Heti 3x csinálok hasizomgyakorlatokat, meg aerobicozom is mikor éppen eszembe jut (általában azért a heti 2 edzés megvan, napi 1 óra kb.). Egyébként máshol testalkatilag nincs gondom, csak a hasammal. Mit tudnátok javasolni, hogy megszabadulhassak a kis labdámtól? :)
2011. ápr. 27. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szüld meg !


Hát biztos beles vagy.


Hasizom gyakorlatokat ne, attól még nagyobb lesz ha nincs rajta zsír. Igazából szerintem ez alkati dolog vagy sörhas, nem lehet lapos hasad.

2011. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sokan szexinek találják azt a kis púpot :)
2011. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:) aranyos, hogy így gondolod, de engem mégis zavar, jobban érezném magam ha eltűnne (ha nem is teljesen, mert gondolom olyan hasam soha nem lesz mint a modelleknek, de legalább egy picit) :)

Egyébként 22/L, 160 cm magas és 50 kg :)

2011. ápr. 27. 23:27
 4/6 anonim válasza:
Az alapján, amit leírtál, pont ideálisan nézhetsz ki, mozogsz is eleget (hozzám képest rengeteget, borzasztóan lusta vagyok ehhez :). Nem hiszem, hogy mással el tudnád tüntetni, mint saját magad éheztetésével (mint a modellek), de az az egészséged és a külsőd rovására is menne.
2011. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:
egyél többször,de sokkal kevesebbet.
2011. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. máj. 4. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!