Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, lehet ebből...

Mit gondoltok, lehet ebből még lapos has? Ha igen akkor futással és biciklizéssel, és jobban odafigyelt étkezéssel elérhető? (Kép lent).

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 1. 09:51
 1/5 anonim válasza:

Persze hogy lehet. Rubint Réka: napi 20 perc önmagadért, hasizomgyakorlatai. Nekem két szülés után varázsolt lapos hasakat. Meg persze a hullahopp is.

Egyébként nem is nagy a hasad. Vagy csak a képen nem látszik nagynak:-)))

2009. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert ez még akkor volt mikor nem ettem semmit amúgy kösz, de a futás nem segít a lapos has elérésében? meg a bicaj? felülésekhez kedvem sincs.
2009. júl. 1. 13:35
 3/5 Krisz85 ***** válasza:
diéta, és súlyzós aerob edzés, lapos hasat akarsz, vagy szálkás hasat ahol látszanak halványan a kockáid? mert laposnak lapos a hasad így edző szemmel mondom
2009. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mint edző, a kocogás és a biciklizés (biciklizést egész délután bírom csinálni, 15-20km/h-al) segít a lapos has eléréséhez? Persze naponta nem eszek már annyit, és amúgy inkább akkor szálkás hasat szeretnék, laposnak meg így azért lapos mert még nem ettem semmit, mint irtam fentebb. de itt egy kép hogy milyen este: [link]
2009. júl. 1. 21:36
 5/5 Krisz85 ***** válasza:

A kerékpár természetesen jó fogyáshoz, akárcsak a futás az edzetteknek, vagy a kevésbé edzetteknek a kocogás, tempós séta. Nem is a sebesség lenne a lényeges a bringázásodnál, hanem hogy milyen pulzustartományban tekersz. /az nagyon gyors izzasztó tekeréstől nem ég jobban a zsír, és nem fejlődsz jobban állóképességileg sem, ezt sokan nem hiszik el de így van sajnos/

A pulzusod a meghatározó, a max pulzusod 60-65 % kb. az aerob tartományod, ahol két dolog van:


Ha egy órán át tekersz ebben a tartományban, akkor égeted a zsírt,

EZ kell az alapozáskor, amikor állóképességet akarsz fejleszteni. A bringások két hónapot csak így tekernek görgőn monoton, hogy az állóképesség fejlesztésének alapot adjanak.

Ha nagyon edzett lennél, akkor lenne az hogy intenzitásfüggő a zsírégetés, hiszen az edzett egyének, pl a komolyabb sportolók már normál pulzussal edzik azt az edzés, ahol az átlagembernek a szíve a mellkasán szakad ki a terheléstől.

TEhát a zsírégetés intenzitásfüggő, de bizonyos szinten. Biztos hogy nem vagy ott, mert akkor versenyeket nyernél, és benne lennél az elitben. Akkor meg nem kéne tanácsot adnom. Nyugi én sem vagyok köztük.

TEhát a bringa jó, két órával egyél előtte és a pulzusra figyelj, és tartsd végig ott, abban a tartományban.

Ha mellé jól megtervezett diéta párosul, akkor eléred a célt. És ha súlyzós edzést is csinálsz, akkor úgy azért biztosabb a dolog.


sok sikert

2009. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!