Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet ebből még lapos has?...

Lehet ebből még lapos has? Most készült a kép, szóval már ettem a mai nap folyamán, bűnöztem is sajnos. DE! Reggel mikor felkelek már majdnem lapos a hasam. Ha sportolok (futás, kerékpározás, focizás) akkor nyár végére lehet lapos hasam? (lent még)

Figyelt kérdés

Reggel: egy kifli, vajjal megkenve 3szelet sonka és 1paradicsom

Ebéd: ami van de keveset és salátát hozzá

Vacsora: valami könnyű, joghurt esetleg gyümölcs vagy zöldség.

Tízórai és uzsonna csak akkor van ha éhes vagyok de ez nem következik be gyakran. Túlnyomorészt zöldséget és gyümölcsöt eszek a nap folyamán.


Szóval a lényeg: ebből szeretnék lapos hasat, így, a nyár végére megoldható? 14/F


2009. júl. 18. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
okéé.de hol a kép?:O
2009. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
óóóóóóóóóóóó f*szom -.-.... mekkora majom vagyok bocs és kösz! [link]
2009. júl. 18. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
viccelsz? neked nincs is hasad! :D
2009. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

B@szki itt már nem diétázni kellene hanem valami hasizmot létrehozni, másrészt mindenkinek ilyen még annak is akinek kockás.

Egyébként a diétás menüd úgy sz@r ahogy van.

A fehérje hol marad te nagyon okos?

2009. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Miért ragaszkodsz ennyire a lapos hashoz?Nem vagy kövér most sem.Fiú létedre furcsa hogy ez foglalkoztat téged.Amúgy inkább hasizom erősítő gyakorlatokat csinálj,mint koplalj.
2009. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
pont hogy azért akarom hogy "lapos" legyen, mert utána izmosítani szeretném. És mondjuk ha leülök vagy akármi akkor is hájas látni ... ha ülök 2-3hurka kitüremkedik. azt szeretném megoldani hogy ne legyen és utána kezdeném el izmosítani.
2009. júl. 18. 21:56
 7/11 A kérdező kommentje:

amúgy nem koplalok nem is érzem hogy éhes vagyok.

és: ebédre általában mindig van valami hús, napközben is eszem, a sonka is hús szóval van fehérje is te "nagyon okos"

2009. júl. 18. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:

kb nekem is ilyen hasam van/volt.(ha eszek van:D) 82kg- ról indultam most vagyok 77.

Csak az alapokat tartottam be(csaltam néhányszor:P) No cukor no üdítő, nem zabáltam csak kis adagok sok víz, dél után semmi szénhidrát.

Nem sportolok, mert nem tehetem,de így is fogyok.

2009. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
úgylátom félreértettetek. diétázni nem akarok, csak próbálok kevesebb szénhidrátot meg cukrot és zsírt enni, hogy ne legyen rajtam háj. ami van rajtam azt szeretném leadni és utána izmosítani a hasamat. de amig a zsír elfedi addig fölöslegesen próbálkoznék mert úgyis eltakarná :\
2009. júl. 18. 22:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy fölösleges. Ha elkezded az edzést (nem csak hasra) akkor tuti, hogy hasról is fogsz fogyni egy idő után. Edzés mellett viszont többet kell majd enni.
2009. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!