Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire megterhelő egy diéta...

Mennyire megterhelő egy diéta szellemileg?

Figyelt kérdés

El akarok kezdeni egy diétát, viszont most lesz az érettségi és mivel még sosem csináltam, nem tudom, hogy milyen kihatással van a szellemi teljesítőképességemre, mert elég sok tételt kell bemagolni szinte.


A diéta egyébként nem tartana sokáig, max. egy hónap így első ránézésre, viszont a ch-t egyből le akarom vinni, nem fokozatosan.


2011. máj. 1. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

csináld akkor ha nincs idegeskedni való! nem ráérsz?

sok sikert!

(a tanulás legyen az első)

sok sikert! mark86

2011. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semmiképp se hirtelen vond meg a ch-t szerintem, hanem csak fokozatosan. Amúgy fáradtabb leszel, ahogy csökkented, legalábbis nálam ez jelentkezett.
2011. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem, mert nem akarom e miatt elrontani az érettségit. Viszont tudom, hogy durva lesz elvonni hirtelen a ch-t, de költséghatékonyabb, mert így kevesebb ideig fog tartani, hosszú távon nem bírnám a minőségi diétát pénzügyileg.
2011. máj. 1. 15:01
 4/6 anonim válasza:

És utána visszaállsz a gyengébb kajára? Akkor meg semmi értelme nem volt az egésznek. Most nehogy már az a napi 200 Ft ami egy kiló rizs ára, amiatt ne tudnád rendesen csinálni?

Meg egy hónap alatt amúgyis csak 4-5 kg-ot tudsz fogyni zsírból. De ha utána megint rosszul kajálsz, vissza is szeded.

2011. máj. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad, van, amúgy nem a ch a gond, hanem a fehérje, viszont nehezen hízó alkat vagyok, vagyis nem szedném vissza azt, amit leadtam, csak tömegnövelő étrenddel. Amúgy meg pont 3-4 kg felesleg van a hasamon.
2011. máj. 2. 12:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy még lehet kevesebb is, de zavaró:D
2011. máj. 2. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!