Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással mennyit lehet fogyni?...

Futással mennyit lehet fogyni? Naponta fél-egy órát tervezek futni és 10 kg feleslegem van a csípőmön, derekamon, hátamon.

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag 3-4%-os testzsírig az edzettebbeknek akiknek futássorán nem emelkedik meg nagyon a pulzusuk (kb 130 alatt marad). De persze ez idő. Ja meg ami ennél kb 10x fontosabb az a diéta.
2009. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rendes diéta és mozgás mellett 3hónap alatt egészségesen lefogyod és még az alkatod is jó irányba fog megváltozni
2009. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. aug. 31. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Futással le fogod adni,de mérd a távot is ne csak az időt,mert úgy fejlődsz.Ha csak fogyni szeretnél kocogj minél többet(min.30 perc),ha izmosodni,akkor fuss gyorsabban vagy szakaszosan váltogasd a gyors és a lassú futást.
2009. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú ez nagyon hasznos, köszönöm!
2009. szept. 1. 12:38
 6/7 anonim válasza:
lehet, h 10 kg felesleggel nem futással kéne kezdeni. Könnyen tönkrevághatod az izületeid. Először sztem spinning, h megizmosodj. Akkor az izületek sem sérülnek olyan hamar
2009. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 kg felesleggel még futhatsz,csak ne betonon(salak,gumipálya,erdei utak,futógép),arra ügyelj,hogy jó futócipőd legyen(én saucony párti vagyok),ha leadod a fölösleget ne hagyd abba a futást,tartsd kondiban magad.Hajrá!!!!!!!!!!
2009. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!