Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell elkezdeni erősíten...

Hogyan kell elkezdeni erősíteni, edzeni?

Figyelt kérdés
Szeretnék erősíteni és eddzeni, viszont egyéni trénerre nem telik, szeretném magam megoldani. De sajnos egy picit sem értek ehhez. Hogyan kell elkezdeni milyen gyakorlatokat kell végezni, hogy az eredményes legyen és ne okozzon pl olyat hogy egyik izmom erős a másik nem. szóval ami egyenletes. Tanácstalan vagyok, de elszánt.
2011. máj. 2. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Fegyencedzés című könyvnek.
2011. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ezek között elveszek...
2011. máj. 2. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan barátod, ismerősöd aki tudna erről neked mesélni?
2011. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs :S
2011. máj. 2. 20:21
 6/9 Polonkai Péter válasza:

Először is kezdjük ott hogy edzőteremben vagy otthon akarsz edzeni? Minden ezeken múlik. Edzőteremben követni kell a többieket, van interneten edzésterv amit ingyen le lehet tölteni. Ha otthon akarsz edzeni az egy kicsit komplikáltabb, de nem megoldatlan dolog az sem. Én itthon edzek, előtte teremben edzettem, nem sokkal jobb és sem időm sem pénztárcám nem engedi az edzőtermet. Ha rámírsz privátba akkor küldök egy pár linket amin szétnézhetsz és tanácsokat is adok hogy mivel érdemes elkezdeni és mit nem érdemes csinálni.

Remélem tudtam és tudok segíteni

2011. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
írnék privátot, de nem engedélyezted, nem tudok írni
2011. máj. 2. 22:45
 8/9 A kérdező kommentje:
ha esetleg rám írnál...
2011. máj. 2. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!