Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire jó a szénhidrát és a...

Mire jó a szénhidrát és a fehérje?

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarázhatná nekem. Hálás lennék érte.

Ha tornázok (kézisúlyzóval 4kg, és fekvőtámasz, és hasonló gyakorlatok) akkor mivel táplálkozzak, hogy később látszódjanak is az izmaim? (elég sok felesleg van rajtam)


2011. máj. 7. 09:50
 1/7 anonim válasza:
A szénhidrát az a test 'üzemanyaga'.Az izmok pedig fehérjékből áll mint sok minden más.De a zsírt sem szabad elfelejteni.Nézz egy étrendet tartsd be és eddz keményen és láss csodát.:D
2011. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A bolti tej mennyi fehérjét tartalmaz? tartalmaz egyáltalán ?
2011. máj. 7. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
1 liter bolti tej, kb 33g fehérjét tartalmaz...
2011. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ami tökéletesen sz@r fehérje
2011. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy itt kérdezek, de estére mért nem jó a tej, ha nem nézzük a zsír és cukortartalmát? Mert olvastam olyat, hogy este kifejezetten jó a kazein.
2011. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan a zsír és cukortartalma miatt. Nem szívódik fel rendesen ezek miatt.
2011. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Estére túrót egyetek, ugyan is abba lassú felszívódású fehérje van, éjszakára ellát:)
2011. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!