Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéshez tudtok tanácsot...

Testépítéshez tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Szeretek mozogni, szoktam is, de ha nem csinálom úgy, hogy értenék is hozzá, csak "bummbele" elkezdem csinálni nem sokat érek el vele, illetve nem azt, amit szeretnék.

19 éves lány vagyok, 177 centi, 63 kg, jó alakom van, de punnyadt, 4 emelet lépcsőzés után elfáradok. Meg mégis csak szebb az olyan alak, amin látszik, hogy dolgozva van rajta, és nem adottság.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan kezdjek el edzeni (tudok eljárni konditerembe), mennyit, milyen gyakran, és ami még fontos, hogy hogyan táplálkozzak, miket ehetek, miket nem? Esetleg táplálékkiegészítők vagy hasonlókra szükségem van?

Minden segítséget előre is köszönök!


2011. máj. 8. 16:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi, hogy vmi ilyesmi alakra törekszem:

[link]

Most ilyen van kb:

[link]

2011. máj. 8. 16:34
 2/11 anonim ***** válasza:

Mrolympia


[link] innen mindent megtudhatsz,ami kell.

2011. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, elkezdtem olvasni és azt írja, hogy heti 3x elég az edzés. Nekem egyrészt ez nagyon kevésnek tűnik, másrészt meg nekem a mozgás afféle pótcselekvés, szóval aerob edzést csinálhatok? Vagy az sem javallott?
2011. máj. 8. 17:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy az a heti háromszori edzés hány órás legyen?
2011. máj. 8. 17:58
 5/11 A kérdező kommentje:

És még annyi hogy mi a különbség a szálkásítás és a tömegnövelés között?

Én mit akarok, a képek alapján?

2011. máj. 8. 18:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok az utolsó kérdésemre megvan a válasz:D
2011. máj. 8. 18:22
 7/11 A kérdező kommentje:

Jézusom ez tele van ellentmondásokkal:D Azt írja, hogy a szálkásítás előtt aerob edzést végezni tilos, előtte pár sorral meghogy az aerob edzés legyen 40perces, max 1 órás. Akkor most mivan?

És testömegnövelésnél lehet aerob edzést végezni?

2011. máj. 8. 18:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Figyelmesen sorban kéne olvasni a dolgokat az első résztől egészen a 4.-ig és akkor nem újjabb kérdésed.

2011. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mrolympia


újabb*

2011. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én sem az utolsó oldaltól kezdem a könyveket:)
2011. máj. 8. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!