Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kik a keményebb harcművészek,...

Kik a keményebb harcművészek, az Okinawa-i karate mesterek, vagy a Shaolin kung-fu mesterek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
a blaha lujza téri cigányok verhetetlenek!
2011. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem megmondható,mert egyik stílus sem indul versenyen,vagy nincs felvétel utcai bunyóikról.

A yt-on is 1db régi vidi van,amikor egy shaolin pap félélesben bunyózik.

Egyébként meg a sholin szerintem,mert van csomó fajta fegyverük és használni is tudják.

2011. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő magasan képzett. Bár a kung-fusok jobban értenek az idegpontokhoz. Ugyanakkor egy okinawai karatés is nagyon kemény és gyors. Ez egy igen érdekes kérdés. Én megnéznék egy ilyen küzdelmet, persze nem 1vs1 félét, hanem mondjuk 20 okinawai mester és 20 shaolin mester között, persze nem úgy értem, hogy mind a 40 egyszerre egymásnak esik, nem tömegbunyó, hanem 1 az 1 ellen. Egymás után jönnének a küzdelmek abból azért lelehetne vonni valami statisztikát, következtetést. De persze egyik fél sem vállalna fel egy ilyen mérkőzést.
2011. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
idegpontok, jesszusom... akkor a neurológusok lennének a legnagyobb harcosok...
2011. máj. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!