Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon kezdő kondizós gyerek?

Lee12 kérdése:

Nagyon kezdő kondizós gyerek?

Figyelt kérdés

Este 8 körül egy fél órát szoktam edzeni itthon(csak hogy jó formába legyek)..de nem tudom hogy edzés előtt vagy edzés után egyek

és azt se hogy mi ajánlott ahhoz hogy egy minimális izmot fölszedjek(pl osztálytársam azt mondta hogy edzés után egyek meg pár tojást)

és ha van rajtam egy 2 kiló felesleg akkor is kell edzés után enni?

és ha igen akkor mit ajánlotok(főként ételt mondjatok mert ilyen külön fehérjés cuccokra nincs pénzem)

és nem hatalmas izmokat akarok


2011. máj. 19. 15:00
1 2
 1/12 gr. Shadow válasza:
Ha izomtömeget akarsz növelni, akkor nehéz súlyok kis szériában. Enni edzés előtt 2 órával és utána egy órával nem ildomos.
2011. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"és nem hatalmas izmokat akarok"

ez a legjobb...ezeket a kijelentéseket úgy szeretem.

Ha valakinek tanácsolom, hogy vegyen legalább egy vödör fehérjét, akkor a válasz: ".....áhhhhhhh, én nem akarok olyan nagydarab kigyúrt állat lenni" :D

2011. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem csak abban van fehérje..barom
2011. máj. 19. 15:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a válaszoló a barom, hanem te hogy nem használod a keresőt... Csak én válaszoltam legalább 20 ilyen kérdésre az elmúlt 1 hónapba...
2011. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nincs pénzed drága fehérjékre? igazad van! egyél meg fél kiló csirkemellet rizzsel zöldségekkel,este sovány túrót...

edzés utánra meg találj fel valamit mert proteinturmix(+dextróz)nélkül nem regenerálódsz és izmosabb az életben nem leszel. bodybuilder alapismeretek első körön,és attól hogy opel kadett a vágyad nem pedig ferrari még mind a 2 benzinnel megy....

2011. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ja és jó lenne ha nem barmoznál kisfiam mert itt 10 éve edző emberek vannak akiket nem a seggedből rángattál ki,örülj hogy válaszol valaki mert alapesetben egy ilyen linken kívül mást nem érdemelsz. [link]

üdv! mark86

2011. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mondjuk a kedves 1.válaszolónak se árt ha beleolvas a linkbe mert 3 állításából 3 baromság!

mark86

2011. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Edzés előtt kb. másfél órával egyél, majd edzés után is egyél valamit, pláne akkor, ha nincs turmix, amivel hirtelen be tudnál vinni sok fontos tápanyagot.

Aztán érdemes banánturmixot tolni amit megspékelsz egy-két tojással. Minden nap egyél legalább egyszeri nagy étkezésnél húst. Örvendetes lenne, ha ez nem mirelit, vagy gyorséttermi minőségben történne.

Aztán, ha van rajtad néhány kiló fölösleg akkor is muszáj enni edzés után. Attól, hogy kiéhezteted magad nem fogsz fogyni, sőt még a végén felrántasz magadra még pár kilót.

Ételeket meg leírtak néhányat. Csirke, pulyka, hal ezekben van rendesen fehérje. A disznóban kevésbé, a marha ill. egyéb vad húsok még talán el-el mennek.


Az utolsó mondatod miatt én nem dorgállak meg, mert értem mire is gondoltál .:)

2011. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
valamelyik natúr észlény kiszámolná és idebökné nekem hogy fél liter tej,2 banán és 2 tojás meg amit még bele akartok kotyvasztani mennyibe kerül???? és miből gondoljátok hogy felszívódik ennyi erővel mehetne edzés után is csirkerizs...
2011. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, fél liter tej 80 ft 2 tojás 50 2 banán 150, a fosás a szalmonellától, felbecsülhetetlen. Emellett kb 2 g protein, ha felszívódik, szerencséd van.
2011. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!