Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találhatok olyan embert/em...

Hol találhatok olyan embert/embereket, akikkel rendszeresen tudnék heti 3x (kedd, szerda, csütörtök) futni járni a Margitszigetre?

Figyelt kérdés

Folyamatos futáshoz, nem 10 perces megállásokkal. 18-20 év körül. Egyedül nem lenne bennem akkora akaraterő. Ezt annak tudom be, hogy 10 évig karatéztam egy klubban, ott többen voltunk, de mégis egyedül.

Húzóerőnek, beszélgetőtársnak kellene magam mellé valaki!


2011. máj. 23. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

mark86


futással foglalkozó fórumokon...

2011. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
keresgéltem, de ilyen korosztályt sajnos nem találtam :S ennyire nincs mozgásigénye a korosztályomnak vagy csak rossz helyen keresgélek?
2011. máj. 23. 20:42
 3/4 WBTBWB ***** válasza:

Én pont ebbe a korosztályba tartozom (18 vagyok), és hát úgy látom, nem viszik túlzásba az emberek a sportot :/

Másrészt, akik ebben a korosztályban sportolnak rendszeresen, keményen, azok között nem igazán "divat" a futás. Foci/gyúrás/küzdősportok, főleg ezeket űzik a korosztálybeliek. Aki meg ilyen idősen fut, az nagyrészt profi vagy amatőr egyesületben teszi mindezt (mint pl. én is). Szerintem nézned kéne amatőr egyesületeket, és hidd el, hogy lesz társaságod. Én egy éve kezdtem futni (azelőtt 3 évig versenyszinten úsztam), mivel az úszást abbahagytam, és kellett valami sport, ahol van versenyzési lehetőség is. Tudtam, hogy a mellettünk lévő városban működik egy futóegyesület, gondoltam, elmegyek az egyik edzésükre, megnézem, milyen arcok járnak le, esetleg csatlakozom is... Hát az sült ki belőle, hogy már az első alkalommal összehaverkodtam pár emberrel, ők pedig 35-50 évesek, nincs is az egyesületben senki olyan fiatal, mint én. És a 3. alkalommal már vittem is a tagdíjat, írtam alá a belépési nyilatkozatot, kaptam egyesületi mezeket, stb. Szóval bárkivel jól ki lehet jönni, a sport azért összehozza az embereket, életkortól függetlenül (persze bizonyos határokon belül). Szóval szerintem egy próbát megér, ha találtál valami klubot. Ja és edzesonline.hu ;). Itt tutira találsz valakit. Egyébként én idén ősszel megyek egyetemre, és ha minden jól megy, és felvesznek Pestre, akkor nem valószínű, hogy ki fogom bírni futás nélkül, így elég sanszos, hogy a Margitszigetre fogok járni edzeni. Majd lehet, hogy összefutunk ;)

2011. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még aktuális akkor megbeszélhetnénk én is akarok járni futni. 20/f
2011. jún. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!