Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolók! Mennyi esélyem...

Küzdősportolók! Mennyi esélyem lehet így?

Figyelt kérdés
Bokszolok 4 éve, és barátságos (ám full kontakt) bunyót fogok vívni haverommal, ő ashihara karatézik 6 éve (mellette capoeirázik 4 éve). Ő magasabb 1 fejjel nálam, ugyanakkor 15 kilóval könnyebb is. Úgy fogadtam vele, hogy kiütöm őt, úgy hogy én csak kézzel, ő pedig kézzel-lábbal is harcolhat. Na most mit csináljak, az ellen ha ő rúg? Mert tuti, hogy rúgni fog, ráadásul szerintem combra is. Tudom, hogy közel kell mennem hozzá, mert kézzel ledarálom könnyen ő nem tud úgy ütni. Csak mivel hosszú lábai vannak, így nem tudom, hogy hogy menjek hozzá közel. Esetleg valami jó ötletet tudtok adni?
2011. máj. 26. 08:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
rohand le, használd ki a súlykülönbséget. legyél agresszív, kezdeményező. 90% hogy te vagy a nyerő.
2011. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kesztyűben fogunk bunyózni. Na meg fogvédő és lágyékvédő.
2011. máj. 27. 07:06
 13/14 anonim ***** válasza:
ja ha kesztyűben nyomjátok akkor ő lesz szopóágon mert az neki lesz fura :D
2011. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Haver egy esélyed van közelmész elvéded a combosokat és gyors kiűtöd ne hagyd ,hogy kifárasszon.

Jo munkát!

2011. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!