Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni valami...

Szeretnék elkezdeni valami tornát, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Valami itthon végezhető kéne, ami a karizmot hátat és mellkast erősíti. Nem vagyok vékony van rajtam felesleg bőven, egyenlőre viszont az zavar a legjobban hogy minimális izomzattal nem rendelkezem, a karom ha vastag is izom nincs rajta, se hátamon vagy a mellkasomon. Meg azért is szeretnék izmosodni, mert szeretnék tetoválást, és nem akarom hogy ha egyszer fogynék akkor a lógó bőr elrontsa.

Elsőnek valami egyszerű torna kéne ami formába hoz, pl felülés fekvőtámasz ez kb kilőve sajnos. Illetve nem tudom fog e kelleni venni valami súlyzó a későbbiekben.


2011. máj. 30. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

mark86


nagyon sok rajtad a felesleg? mert ilyen esetben tömegelni kéne elvileg ha egy deka izom nincs rajtad.

de hogy konditerembe kéne menned az tutiszáz!

otthon esetleg fogyni tudsz vagy erősödni! izmot építeni csak normális eszközkészlettel!

2011. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Konditeremet kerülném ha lehet =/


hát saját hiúságból sose mértem hány kiló vagyok, és mérleg sincs itthon. 187 centi vagyok olyan 120-130 kiló körül szerintem, elég jól eloszlik a felesleg szóval ez különösebben nem érdekel, csak hogy legyen valami karizmom, meg hátizmom. Illetve ha kicsit több állóképességem lenne, ha mind ezt elértem akkor akarom majd valamit sportolni, valami küzdő sportot például, de a bérletre még gyűjtöm a pénzt, illetve addig nem megyek sehova még így nézek ki.

2011. máj. 30. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:

mark86


értem én barátom,de hidd el hogy a teremben lesz.rják hogy nézel ki! diéta+aerob kell,heti 3 átmozgató súlyzós edzéssel! napi 6kaja:sovány húsok,barnarizs,tojásfehérje!

2gramm fehérje és 2-3gramm ch/tskg! semmi cukros,zsíros kaja és kenyérféléket kilőni!

ezt olvasd át: [link]

ez meg az önbizalom: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a bajom az ilyenekkel, hogy én nem akarok body builder lenni, és biztos nem fogom számolni mibe mennyi ez meg az van evésnél, nem eszek sokat de megeszek mindent amit elém raknak. Nem akarok most hirtelen lefogyni, csak izmosodni akarok kicsit...

Az hogy mit sz*rnak le az egy dolog, és a hogy én mit sz*rok le egy megint másik dolog, csak pár mozgás tippet akarok ami kicsit formába hozz, utána valami emelés súlyzó gyakorlat ami ad egy kis izomzatot.

2011. máj. 30. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

mark86


ha a kajára nem figyelsz és megeszel mindent,b@szhatod a fogyástis meg az izmosodást is mert ezen múlik az egész!

attól hogy nem ferrarira hanem opel astrára vágysz,még mind a kettő benzinnel megy,remélem érthető! a tested nem tudja mi akarsz lenni,csak alkalmazkodik az őt érő hatásokhoz és a tápanyagellátás/mozgás szerint "cselekszik"! precíz kaja nélkül totál esélytelen az egész! sokan nem akarnak bb-ek lenni,inkább fóliával tekergetik magukat,ezért nem jutnak 1ről a 2re!

2011. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor így jártam, én biztos nem fogok kis táblázattal meg nagyítóval menni a boltba hogy mit szabad és mit nem, sőt nem is én vásárlok hanem anyám, és nem fogom megváltoztatni az egész család étkezését, csak mert én nem ehetek meg semmit amibe ez vagy az van. Rendes ételeket eszek, nem mcdonaltsba eszek, még csak nagy zsíros kajákat se eszek, csak elhíztam mert lusta vagyok, az édességet se kívánom különösebben, minap ettem egy sütit mert anyukám kapta a receptet, na bumm. Ha kell eszek egy nap kétszer csak azt is keveset, és edzek hogy szép lassan lemenjen, de nem fogok áttérni valami norbi update szarra.

Én se hiszek az ilyen fóliás szarokba, de gyúrni is csak annyira fogok amennyi kell kezdésnek aztán sport inkább.

Az biztos hogy nem érdekel hogy ha valamiben 20al több kalória van vagy 100al, vagy hogy a kajában van só vagy cukor.

Most lehet kifogásnak hangzik, de ez van, annyira nem érdekel az edzés hogy ennyi mindenre kelljen figyeljen, van elég dolog amit észben kell tartanom így is.

2011. máj. 30. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:

mark86


ki beszél norbiról?

napi 2 szer keveset? ha elolvastad volna a linket akkor tudnád hogy az hízik aki keveset eszik! na mindegy te tudod!

sok sikert!

2011. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!