Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni edzeni....

Szeretnék elkezdeni edzeni. De nem vagyok az a edzőterembe járó típus.20 éves vagyok, magasságom 175 cm és 65 kg vagyok. Izmosodni szeretnék de olyan módszerek érdekelnek amik otthon is végezhető. Milyen edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Különböző segéd anyagok kizárva!!!

Milyen ételeket vigyek be ilyenkor jobban ? Valaki próbált már így edzeni ?


2009. dec. 9. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki otthon kezdi, de ha jót akarsz magadnak, akkor elméz egy konditerembe, keresel egy személyi edzőt, aki ír neked egy edzéstervet akár otthonra is, de a legjobb lenne ha a kondiba, és úgy csinálnád, mert ez hogy mit ajánlunk..nagyon testalkat függő, hiába írtad le a magasságod, súlyod..az edző látni fogja, hogy mire kell gyúrnod, szerintem az érné meg a leginkább, és egyszeri alkalom még nem vészes pénzben sem.
2009. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt ajánlanám neked, hogy: kerüld a szénsavas üditöket, probálj csak vizet inni, vagy gyümölcsleveket. tésztafélék, rizs, csirkemell. eleinte fekvötámaszozz, felülés, felhuzás, de utána megéri elmenni konditerembe. nincs olyan, hogy vki nem konditerembe való típus, meg lehet szeretni könnyen föleg ha látod az eredményt
2009. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!