Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bikram...

Mi a véleményetek a Bikram Jogárol? Lehet vele fogyni? Van aki ért mér el vele valamilyen eredményt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

mark86


megnéztem egy videót! hihetetlen!

:DDDDDD

halkan mondom:ha fogyni akarsz ne balettozz,diéta+aerob!

2011. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mivel a bikram jóga egy 40 fokos teremben történő edzés, főleg vizet fogsz veszíteni, amit edzés után úgyis visszaiszol (szomjas leszel, mint a Pcsa)


vannak nagyon kemény és sok izmot megmozgató gyakorlatai, de fogyáshoz szerintem nem a legjobb. baromira kemény és sokat kivesz az emberből. én a jóga után egy fél napig csak szédelegtem otthon.vízvesztés, fejfájás, fáradtság a köbön.


Amúgy szerintem tökjó dolog, és érdemes csinálni (ha nem lenne ilyen horror drága, én is csinálnám rendszeresen, pedig küzdősportoló vagyok), de nem azért, mert fogyaszt. bazijó nyújtás, csípőt, térdet, gerincet kilazítja. + szaunát is megúszod.

2011. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat! Én is kondi-futás diéta melett csinálom eddig nagyon jó :D
2011. máj. 31. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:

na, ha tisztában vagyunk vele hogy a testsúly 1.sorban étrend kérdése, tehát a fogyás meg diétájé, akkor jó :)

de így a kérdésnek sincs kimondottan értelme :)

viszont a jóga teljesen bizonyos hogy jó mozgás, egészség szempontjából.

2011. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az lett volna a kérdés lényege hogy mennyire segíti a fogyást, persze a kellő dolgok mellett. Köszönöm a válaszokat :D
2011. jún. 3. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:

a fogyást ~70%-ban az étrend határozza meg.

a maradék 30%-ot, a mozgást aerob mozgással és súlyzós gyakorlatokkal szokták végezni, hogy az izmok erősödjenek és persze a test még több zsírt használjon fel.

persze aerob edzés helyett egy intervellumos edzés (pl. intervel. futás) vagy egy küzdősport még jobb.

ezekhez hasonlítsd a jógát.

2011. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor marad a reggeli futás súlyzózás :D
2011. jún. 5. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
jóga mellett, amíg fogyás szerepel a tervek között, nem ártana :)
2011. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!