Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kis izom felszedése hogyan?

Egy kis izom felszedése hogyan?

Figyelt kérdés
Hali! nem tudom, milyen edzést kellene csinálnom, hogy kb 3 hónap múlva eléggé kigyúrt legyek (olyan átlagos kb, csak hogy meg tudjam védeni magam) mert most nagyon vékony vagyok, alig van rajtam valami izom. Nem tudnátok ajánlani valami itthon is végezhető (legközelebbi konditerem 30km-re van -.-) gyakorlatsort, edzést? Súlyzózás, felülés, fekvőtámasz stb nem segítene? A lábamra, meg a karomra kellene izom (bicepszre).
2011. máj. 30. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

mark86


3 hónap alatt még teremben edzéssel,f.sza kajával és tápkieggel se érsz el semmit!

küzdősporttal többre mennél! az sincs a közelben?

2011. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor több mint 3 hónap. Úgy sincs semmi?


(nincs, kis lepusztult faluban lakok...)

2011. máj. 30. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:

mark86


én is! :D

itthon edzek de nekem komplett termem van úgy azért más!

egy alap jó izomzathoz 1 év kell minimum! kellene 2 állítható kézisúlyzó akkor ezt tudnád csinálni:

[link]

2011. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké, azért ezek közül amiket tudok majd csinálgatom.


Látható eredmény (nem nagy izom, csak látható) kb. mikorra várható? :D

2011. máj. 30. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

mark86


ha sok húst,tojást,halat,zsírszegény túrót,zöldséget,zabpelyhet,rizst,durum tésztát eszel akkor 5-6 hónap!

2011. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. máj. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!