Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom vastagítani a...

Hogyan tudom vastagítani a tricepsz/bicepsz-em?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy vastagabb legyen a felkarom? nem akarom, hogy annyira izmos legyen, vagy szálkás, csakhogy vastagabb. Légyszi a bodybuilder.hu-s oldalt ne linkeljétek be, mert azzal semmire nem megyek...

Előre is köszönöm a válaszokat! 20/L


2011. jún. 1. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

mark86


ha azzal nem mész semmire,akkor nem tudok mást mondani.

synthol,vagy implantátum!

2011. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Napi 10 zsíroskenyér hagymával,paradicsommal,lefekvés előtt 2 tábla csoki,egész nap chips zabálás és tuti vastagodni fog. Sok szerencsét!



Mrolympia

2011. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

mark86:minden kérdésemre azzal az oldallal válaszolsz, utálom azt az oldalt és nem testépítőakarok lenni, hanem csak simán kondiba akarom tartani magam ott meg azért elég "megerőltető" gyakorlatok vannak.

2. válaszoló: sajnos nekem az sem segít...

2011. jún. 1. 19:01
 4/18 anonim ***** válasza:

Mrolympia


És szerinted ha súlyzós gyakorlatokat végzel,egyből izmos lesz?pfff ha elolvastad volna azt az oldalt akkor nem írnál ilyen hülyeségeket.

2011. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

mark86


az mindegy mi akarsz lenni, a feltételek ugyanazok!

sajnos más lehetőség nincs!

attól hogy nem ferrarit szeretnél csak skodát,mind a 2 benzinnel megy! :)

2011. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
edzéssel, b+
2011. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Ugyanúgy ahogy a fiúk csak kisebb súlyokkal. Vegyél kis 1,5-2-3 kg os kézisúlyzókat vagy amennyivel megbírsz csinálni 5x12 ismétlést és állva bicepszezzél vele.Valamint a bicepszezés végén csinálj koncentrált bicepsz edzést. Végrehajtása:


[link]


Tricepszre meg csinálhatsz lórugást.


[link]


Ha ezeket csinálod, mondjuk heti 2x és megfelelően eszel akkor nőni fognak pár cm-t az izmaid. Ha kicsit jobban megy akkor lehet emelni a súlyt.Valamint arra figyelj oda, hogy edzés utána kajálj. 20/F

2011. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mrolympia: olvass vissza, mert szerintem meg te értettél félre valamit, ugyanis én azt írtam, hogy "megerőltető" gyakorlatok vannak ott és nekem egyáltalán nem jönnek be, ülj be inkább egy nyelvtan órára,kockahas, üres fej.
2011. jún. 1. 20:13
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm Sanyi!
2011. jún. 1. 20:15
 10/18 anonim válasza:
Szivesen. Ha valami nem tiszta kérdezz nyugodtan. ;)
2011. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!