Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 73kg milyen...

13 éves vagyok 73kg milyen súlygyakorlatokat végezhetek úgy hogy ne ártsak magamnak?

Figyelt kérdés
A súlygyakorlatok alatt bicepsz, tricepsz és ilyesmikre gondolok.
2011. jún. 1. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mark86


fekvőtámasz,húzódzkodás,tolódzkodás,guggolás,kitörés,hasprés,lábemelés!

2011. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem előszőr menj le vmi konditól eltérő edzésre és később kezdj el gyúrni, mondjuk menj el birkózni, én is 13 évesen elkezdtem a birkót ahol szereztem erőt meg egy kis fazont aztán 15-16 évesen elkezdtem a gyúrást.
2011. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mark86


amit mondtam azt nyugodtan csinálhatja,semmi baja nem lesz!

2011. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát azokat igen, amik a saját testsúllyal történő gyakorlatok azokat.
2011. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De olyanokat mondjatok, hogy most ezt a gyakorlatott csináljam sulyal és enyit (pl.:bicepsz 5x10 vagy 10x10)értitek.
2011. jún. 24. 10:39
 6/13 anonim válasza:

azokat ne csinald!!Azokat csinald amit az elso irt!!

Pl. 1.nap dontsd el,hogy melyikkel szeretned kezdeni. pl. fekvotamaszt csinalsz annyit, amennyit birsz (ez egyentol fuggo).pl 10-et.

a kovetkezo nap megprobalsz csinalni 14-et vagy egy kicsivel tobbet mint az azelotti nap es igy haladsz felfele.

Ha mar konnyen megy ,akkor csinald ugy, hogy egy hatizsakba teszel sulyokat(akarmit...meg krumplit is lehet mind1) es ugy is haladsz felfele.

ezt csinald heti 3x...hetfo szerda pentek (ezek nem farasztanak le hiszem meg 10 perc sincs,csak ezzel kezded el magad szoktatni az edzeshez)

a kimaradt napokban (kedd csutortok es hetvege) probalj olyan edzest vegezni, amely nem egyfajta izmot,hanem az egesz testedet megmozgatja pl futas-seta , bicikli,uszas stb.(ettol fogsz fogyni,zsirt egetni) a gyurastol csak a pluszsuly alatt levo izmok erosodnek,de a zsir nem megy le)

2011. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Fegyencedzés Fegyencedzés Fegyencedzés Fegyencedzés de hány centid van a 73 kg-hoz?
2011. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
175cm vagyok
2011. jún. 25. 23:45
 9/13 ✮ʝօк&# ***** válasza:

Vedd meg/töltsd le a fegyencedzés című könyvet és kezd a könnyebb gyakorlatokkal, majd folytasd a nehezebbekkel és ha jól csinálod akkor előbb-utóbb igencsak jó erőben leszel.

Végülis nem tudom mit értesz a súlygyakorlat alatt..

2011. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
súlygyakorlat: olyan gyakorlat amit sulyal kell végezni.
2011. jún. 27. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!