Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan fehérjeturmix ami...

Van olyan fehérjeturmix ami laktat?

Figyelt kérdés

amit ha tényleg megiszok, jóllakok tőle, uzsonnára és tízórai szeretném inni, mert nem tudom megoldani az étkezést de fogyókúrázok, szóval olyan kéne ami tényleg csak fehérje

aki ebben tud segíteni annak előre is köszönöm


2011. jún. 3. 18:32
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
vannak étkezést helyettesítő turmixok.bár én a műzli+fehérje mellett vagyok inkább.
2011. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mark86


jaja zabpehely+fehérje!

fogyó alatt is kell a ch. annyit tegyél bele ami a napi mennyiségedbe még belefér.

2011. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
BSN Syntha-6, de igazán jóllakni egyiktől sem fogsz.
2011. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
BSN Synthaval az a baj, h sok benne a ch.
2011. jún. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

44gban

Total Carbohydrates 14g

Dietary Fiber 5g

Sugar 2g

És van benne jó kis telítetlen zsír is, és mivel étkezések helyett akarja inni, kell is hogy legyen benne szerintem ennyi ch és zsír.

2011. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

akkor szerintem az lesz hogy reggeli 30-40gramm zabpehely+fehérjeturmix és valamilyen gyümölcs(megy, eper, stb)

és tízóraira meg uzsonnára majd nézek valamilyen fehérjeszeletet, ha jól tudom olyat is lehet kapni esetleg ha még ebben tudnátok segíteni hogy milyet vegyek azt megköszönném

2011. jún. 4. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:

mark86


proteinszelet drága!

dobozba vihetnél normális kaját,vagy shakerbe por,ott engedsz rá vizet és megiszod.

2011. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!