Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A thai box és jiu jitsu sokat...

A thai box és jiu jitsu sokat visszavesz a kondi termi fejlődésből?

Figyelt kérdés
1 éve járok konditerembe edzeni.A kaját betartom vitamin protein dextróz megvan.16 éves 179 centi és 78 kiló vagyok 13% testzsírral.Kb 1 hónapja elkezdtem mma ra járni(tudom hogy ilyen nincs mert ez 1 verseny szabály a lényeg hogy ahova járok tanítanak brazil jiu jitsut és thai boxot.Heti 3 kondi és heti 3 mma van 1 héten.Az mma edzés másfél órás ebben van erősítés (fekvőtámasz guggolás meg ilyenek).A másik kérdésem hogy mennyivel kéne megnövelni a ch t fehérjét és zsírt? jelenleg 4 gramm tsk ch a fehérje napi 200 gramm a zsír kb 20
2011. jún. 4. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt kb-ra tudsz viszonyítani,de persze kísérletezz a ch bevitellel,hogy magadhoz igazítsd.

2011. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a 4g ch veti vissza a fejlődésedet...
2011. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
felemelem 6 grammra az úgy jó?
2011. jún. 6. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
majd meglátod...
2011. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!