Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kellő akaraterővel, sporttal...

Kellő akaraterővel, sporttal és diétával fogok valaha így kinézni?

Figyelt kérdés

125kg voltam amikor megváltoztattam az étkezési szokásaimat és elkezdtem sportolni. Akkor kb így néztem ki: [link]

Most 99kg vagyok, és kb ilyen: [link]

Szerintetek lehetséges, hogy valaha is hozzá hasonlóan nézzek ki? [link]

Anyukám szerint én soha nem leszek vékony, mert nálunk a családban mindenki kövér.


2011. aug. 23. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség, hogy soha. ha a családban mindenki kövér, az azt jelenti, hogy kicsit nehezebb lesz a dolgod, mint annak aki vékony genetikát örökölt. de egyáltalán nem jelenti azt hogy lehetetlen lenne megcsinálni. ez egy nagy baromság. akarattal és szakszerű edzéssel, diétával bárki elérhet álomalakot :)
2011. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
minden lehetséges, ha kitartó vagy és jól csinálod. ami talán gondot okozhat az a bőröd rugalmassága. ezért kell okosan és sporttal együtt fogyni.
2011. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, légy türelmes, hogy a bőrös ne lógjon a hirtelen fogyástól. Sok sport, rendesen összeállított diéta, és simán lehetsz te is ilyen. De azt ne feledd, hogy életmódot váltottál, és maximum egy kicsit lazíthatsz, de visszatérni sohasem térhetsz a régi életmódodhoz. Sok sikert, már ez is nagy eredmény. ;D
2011. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
simán leszel olyan
2011. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulalok az eddigi fogyasodhoz, nagyon szep eredmeny. Mennyi ido alatt ment le?

Ehhez az alakhoz kb meg 40 kilot kell fogynod. Kitartassal es sok sporttal talan sikerulhet. Drukkolok!

2011. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?
2013. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!