Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon mit érhetek el nap 1...

Otthon mit érhetek el nap 1 órás edzéssel?

Figyelt kérdés

Itt vagyok egy újabb kérdéssel. Most arra lennék kíváncsi, hogy otthon milyen eredményeket lehet elérni, ha nem lenne kedvem és időm se konditerembe járni?


Jelenleg van egy 10kg-s egykezes súlyzóm, tudom ez kevés, ezzel az első 2 hétben nyomnám, miután kicsit megerősödtem vennék egy egykezes rudat és 20kg gumírozott súlytárcsát, majd ezzel erősítenék. Van még itthon egyébként egy has-izomerősítő, a neve már nem ugrik be, a szekrény mélyén van, segít a felülésekben, hogy ne erőltessem meg a hátamat legyen mire támaszkodni.


Valami hasonlót szeretnék elérni:

[link]


Házilag elérhető egy ilyen eredmény? napi 1 óra egykezes edzéssel, (persze mindkét karra) és mellette egy kis hasizom erősítést is végeznék


Mellette érdemes valamit szedni? Gondolok itt kreatinra, vagy amit még ajánlottak brutal gainer-re. Vagy aki ilyen "lightosan" nyomja, az inkább ne is szedjen semmit mert felesleges?


Köszönöm a válaszokat


2011. jún. 7. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább ha otthon akarsz edzeni kezd el a fegyencedzést. Mert amit itt leírtál az se a hátizmaidat, se a lábadat nem edzed. Ha nagy darab kigyúrt akarsz lenni akkor menj konditerembe rendes edzés tervel. De én inkább a funkcionális erő fejlesztést javaslom fegyencedzéssel.
2011. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azokat nem is akarom, edzeni. Éppen elég erős a vádlim, karomat szeretném kicsit megerősíteni, és egy kis izmot rárakni, meg egy kis has-izomerősítést és ennyi
2011. jún. 7. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, de amelyik izmod nem edzed az visszafejlődik. Ez a gerinckörnyéki izmok és hátizmok esetén nem a legszerencsésebb főleg, hogy terhelni akarod a gerinced.
2011. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó akkor elkezdem csinálni ezt a fegyencedzést is, végül is belefér az időmbe, de akkor most valaki végre a kérdésemre is válaszoljon
2011. jún. 7. 15:38
 5/5 cynic ***** válasza:
Van a body.builder.hu-n otthoni edzésterv, azzal elleszel egy ideig.
2011. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!