Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes csak azért elkezdenem...

Érdemes csak azért elkezdenem gyúrni, hogy a csajoknak tetszek?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem,hogy a későbbi csajozás miatt kezdenék el gyúrni. Egyébként teszek rá,hogy nézek ki. 23/F
2011. jún. 8. 14:40
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
a barátnőimmel mindig azt szoktuk beszélni, hogy a kigyúrt pasiknak a mentalitása nem valami megnyerő, bár nem szép dolog kinézet alapján véleményt alkotni, de szerintem nem lényeges gyúrnod persze ez csak az én véleményem
2011. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
Gyúrhatsz a pasik miatt is, ha biszex vagy vagy nyitott. :-) Én a pasik miatt gyúrnék, egy helyes passzív fiú megszerzéséhez. :-) Na de én szélsőséges gondolkodó és létező vagyok. ;-)
2011. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:

Lehet előítéletes vagyok, de még egy értelmes kigyúrt pasival sem találkoztam. Bocsi kivételt képező kigyúrt pasik!

Járok squasholni, és ott a kondi rész tele van kigyúrt srácokkal. Ha elmegyek mellettük nevetni támad kedvem, néha olyan beszólásaik vannak...jaj...

Szóval nem kell a csajok miatt gyúrni, max. csak agyra és kedvességre. :)

2011. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Kedvesség meg intellektuális kondizás még menne. Csak épp kereslet nincs rá. :S
2011. jún. 8. 14:52
 5/48 A kérdező kommentje:
Az izom nem minden. Gyúrni bárki tud, az eszet nem osztják minden sarkon. :S
2011. jún. 8. 14:59
 6/48 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy egy kép mindenkiben él a kigyúrt"férfiakról,de én tudnék ellenpéldát is felhozni,aki kedves,intelligens,s még sorolhatnám...:)
2011. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Ha te mondod,biztos úgy van.
2011. jún. 8. 15:04
 8/48 anonim válasza:
Inkább tanulj helyesírást!
2011. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Én? Én nem is ejtettem helyesírási hibát. Ha igen,azt is csak elgépelésből kifolyólag.
2011. jún. 8. 15:11
 10/48 Smartguy86 ***** válasza:

Ez durva általánosítás. Mindenkinek a maga dolga, hogy milyen mentalitása lesz, ha kigyúrt, ha nem. Lehetsz te vézna és bunkó paraszt egyszerre, nem ezen múlik.


A másik: sose mások miatt csinálj bármit is, hanem magad miatt! Sose leszel megelégedve magaddal, ha másoknak akarsz megfelelni! Legyen tartásod, vagy csináld, vagy ne csináld, de azért tedd, mert te akarod! Amúgy a "gyúrás" nem egyszerű sport, sok ráfordítást igényel, komplett életmódváltást, táplálkozási szokásokat. Ha ezt nem tudod bevállalni, akkor az tényleg csak "gyúrás" lesz, valamit maszatolsz, a tested torzabb lesz, mint előtte...


A sport jót tesz az önbizalomnak, szóval ezért az egyért már megéri konditerembe járnod! Ha végigcsinálod az életmódváltást is, akkor pedig sokkal egészségesebb leszel. Persze ez még mindig nem helyettesíti a műveltséget és a tanultságot, na meg a stílusodat.

2011. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!