Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondják egy folytában...

Miért mondják egy folytában hogy csirkemellet egyek?

Figyelt kérdés

pl: mindenki mondja nekem hogy csirkemell meg rizst egyek

de nekem nincs aniy pénzem hogy darabszámra vegyem a csirkét

és nincs valami másik megoldás hogy fehérjéhez jussak csak máshogy ?


2011. jún. 11. 09:46
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
turmix olcsóbb,de a rendes kajálás többet ér.ha nem akarsz profi versenyző lenni akkor nyugodtan egyél amit akarsz,csak legyen közte hús is.azért mondják a csirkemellet mert az száraz fehérhús ami nagyon jól szívódik fel és nincs benne zsír.
2011. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2011. jún. 11. 10:21
 3/5 anonim válasza:

Gondolom te kondizol és fejlődni szeretnél. :) A barátom is ugyan ezt csinálja, csak ő szigorú étrendet tart. Egyébként azért mondják, hogy egyél csirkemellet, mert viszonylag száraz, és gyorsan felszívódik, nem tartalmaz zsírt, vmit fehérjeforás. Pótolhatod még: hal, zöldségek, Tojás (Rántotta pl tök egészséges, csak vigyázz a sárgájával. Ugy 6 tojásosnál, csak 2 sárgáját engedj, a többi a fehér részből legyen.), a hüvelyesek (itt vigyázni kell, mert magas a szénhidrát tartalmuk, tehát csak keveset), felvágottak, pulykamell, stb.

És a turmixot, azt meg mindenképp ajánlom. Mert nemcsak, h nem leszel majd annyira éhes tőle, de rengeteg benne azon tápanyagok sorozata, melyekre szükséged van. VAlamint könnyebben fejlődsz majd.

Ételek tekintetében pedig még küldök neked egy táblázatot, h odafigyelj a kalóriabevitelre:

[link]

2011. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rizs-csirke testépítőknél egy kifejezés csak, nem kell mindig azt enni, hasonló minőségi kajákat is lehet, sőt úgysem bírod ki, hogy csak azt egyél.
2011. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 °:Amigo:° ***** válasza:

Greg:

A testépítők kibírják, hidd el. :-)

Az, hogy mit KELL enned, a céljaidtól függ.

Ha testépítő akarsz lenni, akkor ilyeneket kell enned, egyszerűen nem tudod megúszni, nem lehet kiváltani semmiféle "hókuszpókusszal".

Én 3 éve minden nap csirkemellet eszem, és előtte is legalább 5x egy héten azt ettem.

Mióta csak azt eszem, rengeteget fejlődtem, igazából már nincs igényem másra. :-)

2011. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!