Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bánatos fenének akar minden...

TOMAtm kérdése:

A bánatos fenének akar minden hülye gyúrni, pláne 13 évesen és teszi fel ezeket a hülye kérdéseket?

Figyelt kérdés

Ezért most tisztáznám: ha nincs egy valag pénzed(bérletre,kajára,tápkiegre)akkor sose fogsz kigyúrtan kinézni!

Ha hízni szertnél mert 50 kiló vagy akkor EGYÉL SOKAT,és ne a kokszon gondolkozz.ja és a tápkieg nem koksz gyökerek!

Ha 13 évesen nekiállsz gyúni akkor nem fogsz tovább nőni?nem hát,mert a súlyzó lenyomja az IQdat és megállsz a növésbe(te hülyegyerek)!


2011. jún. 11. 10:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen kezdtem még anno, rettenetesen vékony voltam, semmilyen étrend+tápkieg nélkül csináltam 1 évig és nagyon meglátszott rajtam, sokan dicsértek, hogy mennyire megváltoztam, tehát ne higgye senki, hogy egy 50 kilós fiatalember csak napi 100 gramm fehérje bevitellel fog fejlődni. Szóval, ha valaki csak szimplán normálisan, férfiasan akar kinézni, nyugodtan járogasson le heti 3x normális táplálkozás mellett. Biztos nem fogtok igazat adni nekem, de én ezt a személyes tapasztalatom alapján írom, nem pedig bemásolok egy cikket és akkor már én s*artam a spanyol viaszt..
2011. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mark86


elhisszük,legalábbis én,de azt ne várja senki hogy egy kezdő srácnak azt mondjam hogy főzeléket egyen,meg vajas kenyeret. 15 évesen még a sz@rból is izom lesz,de ez a tényen nem változtat. az izom fehérjéből épül.

2011. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Persze, de fehérjét gondolom azért mindenki fogyaszt :) Meg ez az étrend nélküli fejlődés csak 1 ideig garantálható, gondolom sok függ genetikától is. Sokaknak más a célja, én jobban megbecsülöm azokat a fiatalokat, akik legalább tenni akarnak azért, hogy ne úgy nézzenek ki, mint egy lány. Nekem a 40 kilós kis félrenyalt hajú kötekedős diszkókirályoktól áll fel a hátamon a szőr.


Nekem amúgy sokkal nehezebb volt 15 évesen internet, meg bármiféle segítség nélkül nekikezdeni. Fingom nem volt miből lesz az izom.

2011. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha jó a genetikád vajas zsömlétől is fejlődsz kb., de mi azt mondjuk, amitől tuti fejlődsz hosszú távon is, ha nincs jó genetikád is. Ez pedig a rendes kaja.
2011. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"15 évesen még a sz@rból is izom lesz" Ezek szerint rossz a genetikám, mert nem sokat (azért egy kicsit fejlődtem) fejlődtem 1 év alatt. (Pedig mindent jól csináltam)
2011. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!