Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bánatos fenének akar minden...

TOMAtm kérdése:

A bánatos fenének akar minden hülye gyúrni, pláne 13 évesen és teszi fel ezeket a hülye kérdéseket?

Figyelt kérdés

Ezért most tisztáznám: ha nincs egy valag pénzed(bérletre,kajára,tápkiegre)akkor sose fogsz kigyúrtan kinézni!

Ha hízni szertnél mert 50 kiló vagy akkor EGYÉL SOKAT,és ne a kokszon gondolkozz.ja és a tápkieg nem koksz gyökerek!

Ha 13 évesen nekiállsz gyúni akkor nem fogsz tovább nőni?nem hát,mert a súlyzó lenyomja az IQdat és megállsz a növésbe(te hülyegyerek)!


2011. jún. 11. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

azért azt hozzátenném hogy nem mindegy hogy kigyúrt vagy erős.. mert két külön dolog

például egy kigyúrt izomagyú súly emelgető hülye gyerek ilyet soha nem fog tudni megcsinálni :

http://www.youtube.com/watch?v=kpIq2Y2paFg&feature=BFa&list=..

2011. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Toto652_89 válasza:

Média - agyszívás - trend - divat

Attól tartok kielégítő válaszok...


Egyébként mindenféle szerek meg súlyzók nélkül is lehet erősödni...

2011. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Divat, mint az, hogy a 11 éves miniribanc panda szemmel szopja le egy csávó f@szát a legelső bokorban, ami szembe jön. De ezeknek a lelkesedése tart 2 hétig, és annyi. Hány új arcot látok mindig a teremben, és azokból mennyi tűnik el 2 hét alatt...
2011. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

mark86


első! ki beszélt erőről?

TOMAtm:én meg ettől okádok b,zeg hogy tetves fegyencedzéssel,gettóhokizással mag cellulitiszf.szsággal hasonlítgatják a testépítést.miért nem atlétika vagy jégkorong esetleg vizilabda edzést linkeltél?

átmegyek a g.cibe a labdajátékok rovatba és elkezdek a focis kérdésekhez csocsó videókat linkelgetni.

2011. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

komolyan le a kalappal márk h te minden nap tudsz ugyanazokra a gyökér kérdésekre h milyen tömegnövelőt vegyek,hogy tudnék XY súlyt leadni(miközben magáról nem közöl semmit),hány kanál dextróz(hehe),stb válaszolni,higgadtan.

ezek a témák 2 naponta megjelennek vagy fél éve már legalább,kiírja neki mielőtt beírná a kérdést h ezek a hasonlók,de megkérdezi.ugyanazt.

2011. jún. 11. 11:32
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

mark86


olyankor b.szom csak fel magam,amikor tépem a pofám,bemásolok cikkeket,magyarázok, és a következő kommentben leugat akár a kérdező akár valami gyökér "fegyenc."addig megelőlegezem a bizalmat és bízok benne, hogy nem szellemi fogyatékos vagy türelmetlen a kérdező csak tájékozatlan esetleg fiatal még ahhoz hogy használja az eszét. :)

2011. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mark86


na tessék: karhajlítás b,zmeg!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Izomagyúzzál gyökér első... Attól hogy esetleg mind az akárhány mozgásformától érdekes izmok nőnek az emberre, attól még nem kell egy kalap alá venni a testépítést meg a gettógyúrást... Az erőemelők mért zsírosak!!! Jajj beszarok! Ennyi erővel ezt is mondhatnánk, de nem mondjuk, mert őnekik mindegy, hogy néznek ki.
2011. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Első: Ezek a gettóniggerek miért vannak mindig hosszú gatyában? Jah hogy nincs lábuk, úgy könnyű dobálni magad a rúdon. Ha nem esett volna még le, a testépítés esztétikai sport, a kinézet a lényeg, mellesleg erősebbek is mint a kis kedvenceid. És jöhetsz, hogy funkcionális izom számít, de akkor kapaszkodj a buszon a zászlóban és akkor valóban funkcionális lesz az.
2011. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk én meg azt nem értem / ha már itt tartunk / amikor bűzlik a terem a cigitől. Mi a f*szért kell szívni azt a szart folyton? Aki évi 3-4x bebaszik azt megértem, /én is ilyen vagyok, de majd lecsökkentjük:D / Egy napra lenullázod magad, de biztos nem akkora szart kap a tested mint a folyamatos bagózástól. Az ilyenek mért nem tudják letenni a cigit? Nem elég nekik az edzés, vagy mi? Vagy csak elkezdték 15 évesen aztán már inkább nem hagyják abba...
2011. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!