Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik jobb edzésterv futáshoz...

Melyik jobb edzésterv futáshoz szerintetek? Naponta egy perccel növelem az adagot, vagy egy kidolgozott terv?

Figyelt kérdés
Tehát, két lehetőségre gondoltam. Az első, az "első 5 kmem" edzésterv, a másik, saját verzió, pedig, hogy naponta 1 perccel növelem az időt. Pl. kezdem 15 perccel, másnap 16, 17...
2011. jún. 13. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Az egy perc az sok... hamar elfogsz jutni oda, hogy már 2 órát kéne futnod. A koncenpció jó, de mit szólnál ha hetente dobnál rá 1 percet? Bár ha bírod akkor hajrá, de szerintem sok.
2011. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 WBTBWB ***** válasza:
Ha edzesonline.hu -ról van az edzésterved, akkor azt használd, nem amatőrök dolgozták ki... Az 1 perces szerintem nem vezet semmi eredményre, sokkal összeszedettebb koncepciót kell felállítani, hogy legyen is valami eredménye a befektetett munkának. Egy megfelelő edzéstervben ott van a hegyi futás, a résztávos sprintedzések, a normál síkfutás, a fartlek, és kiegészítésnek pihenőnapokon a "triumvirátus" másik két tagja, a bringa és az úszás.
2011. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!