Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A redes izom mennyi idő útán...

A redes izom mennyi idő útán alakul ki?

Figyelt kérdés
Helló 2 napja kezdtem el kondizni és azt szeretném kérdezni hogy az izomzat mikor kezd el nővekedni erősödni ?? Nem használok semmi fél-e szereket.
2011. jún. 15. 15:53
 1/10 anonim válasza:
33%
Redes izomról nem hallottam még, de szerintem egy helyesírási szótár sokban segítené a fejlődésed.
2011. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

pedig a szappan csodákra képes edzés után.

3-4 hónap edzés már akár látszik is, 1-2 év alatt meg kimondottan kellemes eredmény el lehet érni.

2011. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TOMAtm ***** válasza:
az első 1 évben érheted el a legnagyobb fejlődést,ha rendesen étkezel.
2011. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz: nekem az első 2-3 hónapban a mellizom, váll, has /bár azzal a kezdésnél sem volt gond/ fejlődött látványosan, azután jött a "széles hátizom" .. És kb 5-6 hónap után már a karjaimon is szépen meglátszott, + a lábaimon is! Szerintem nézz utána a "szereknek", mert nem tudom nálad mit takar a kifejezés. Én a koncentrált-tápanyagokat nem nevezném szernek, inkább tömegnövelő vagy fehérjepor. Azért a kajád legyen rendben, normális étrend és pihenés nélkül NEM érsz semmit!! Sok sikert a "rendes" izmokhoz! [link] olvasgasd, ártani NEM fog!
2011. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
redes izom, nagyon sok év, ha tényleg érett, szálkás, fasza izomzatot akarsz.
2011. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72 hét után, de csak akkor, ha heti 5x edzel.
2011. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha rendes izom alatt a harántcsíkolt izmokra gondolsz, anyagcserétől és testalkattól függ. valamint genetika

elvileg megkülönböztetjük a szívizmot, valamint a hasizom és a lábizom bizonyos részeit amik más terhelést bírnak, valamint alapvető funkciókat látnak el (vérkeringés, légzés, állás), és azokat az izmokat amik kisebb terhelést bírnak, jobban növeszthetők


az izom gyakorlatilag a terhelés (rostsérülés) utáni napokban leginkább alváskor javítja ki magát - nő. felépülését a táplálékból nyeri. tehát sok evés és alvás nélkül hiába edzel.

ha 2 hónap után semmi eredmény, szerintem nem csinálod jól, vagy lassabb anyagcseréd van. legalább érezned kellene a különbséget. a gyakorlatoknak 8-12 körül kell lenniük, hogy hatásosak legyenek(optimális), többnél érdemes súlynövelni vagy csökkenteni. ha az utolsó feladatnál nem adsz bele mindent akkor is mikor már nem bírod, nem fog sérülni a rost, így nem nő helyette több erősebb sem.


16:21

gyors anyagcsere esetén 1-2 hónap alatt is látható a különbség.


19:36

ebben az értelmezésben igaz, hogy kidolgozott akár tartós terhelést is jól bíró szálkás izomzathoz több idő kell.

ha például fekete lacira gondolunk, ő nem testépítő alkatú, mert erőpróbára specializálódott. bizonyos sportoknál mint a súlyemelés vagy gyorsfutás, a hirtelen nagy terhelést kell jól bírni, más sportoknál mint a távfutás kitartóságra kell gyúrni.

2011. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában két hónapig csak erősödik az izom de nem nő, s csak utánna kezd el növekedni. Egy ennyi idő kell, míg annyi erejük lesz az izmoknak, hogy minimális segédizom igénybevételével tudnak dolgozni és maximálisan ki lehet őket fárasztani a növekedéshez.
2016. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
basszus ez jó régi poszt... na mindegy :)
2016. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!