Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv? (Kérdésed túl...

Edzésterv? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

a kérdésem az. hogy tudnátok nekem írni edzéstervet melyik a leghatásosaab és milyen gyakorlatokat csináljak?(jövőhéttől megyek konditerembe!)jártam régebben de abba kellet hagynom most ujra kezdeném...

edzésterv:


1.nap

mell-hát


2. nap

láb-has


3.nap

váll-kar


Na szóval szeretném és nagyon megköszönném ha erre írnátok gyakorlatokat miből mennyi + sorozatszám

tömegnövelni szeretnék

köszönöm a figyelmet a pont megy!!!


2011. jún. 16. 18:49
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és ha tudtok írnátok hogy milyen étrend kiegészítőt vegyek majd és mit edzés utánra?(túl sokat nem akarok költeni rá!)
2011. jún. 16. 18:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom hogy te ehhez a felépítéshez szeretnél gyakorlatot, de én ajánlok mást:

A nap: -mell: fekvenyomás,45fokos nyomás, mellgépen tárogatás, csigánál összehúzás (nem tudom mi a konkrét megnevezése, de ha kérdezel valakit csigánál milyen gyakorlat jó mellre, akkor biztos ezt fogja mutatni),fekvenyomás 1 kezes súlyzókkal, tárogatás fekve , negatív fekvenyomás.

-bicepsz: állva kétkezes rúddal bicepsz, állva kétkezes rúddal bicepsz felső fogással (úgy fogod meg a kétkezes rúdat hogy a tenyereid lefelé néznek kezdésnél) scott padon bicepsz, kalapács bicepsz, csigánál bicepsz, koncentrált bicepsz, ferde padon bicepsz gyakorlat (kb mint a kalapács bicepsznél csak a ferdapadon ülsz)


B nap: -hát: széles húzódszkodás,hátgépen lehúzás (tarkóhoz), hátgépen lehúzás (mellhez), evezés, döntött törzsű evezés, fűrész (1 kezes súlyzóval), T-rúdas evezés

-tricepsz: csigánál tricepsz, csigánál tricepsz kötéllel, homlok eresztés (koponyatörő ha így ismered) 1 kezes súlyzóval fej fölött tricepsz gyakorlat, börtön tricepsz (nem tudom mi a konkrét megnevezés), tolódzkodás.


1 nap pihi

Aztán A nap és megint B nap.

Nem vagyok szakértű 3 hónapja edzek talán hülyén is néz ki hogy én adok tanácsot neked, de én ezt az edzéstervet használom, általában csinálok 1 olyan napot is amikor hasazok, meg lábazok de erre nem ismerek sok gyakorlatot, szerintem kb azokat amiket te is ismersz. Azért írtam le ezt az edzéstervet, mert szerintem túl sűrű lenne ha úgy edzenél hogy mell -hát, legalábbis ez két nagy izomcsoport és szeritnem inkább külön-külön edzed ezeket, de majd úgyis ír valaki aki jobban otthon van a témában mint én.

Tömegnövelés terén szerintem 1 hónapig ne szedj táplálék kiegészítőt, ennyi idő kell amíg beleszoksz, aztán úgyis megjön közben az étvágyad, szóval első a helyes táplálkozás, aztán vehetsz egy fehérjét vagy tömegnövelőt. Szerintem ha erre kerül a sor, ne költs a pénzed a drága agyonreklámozott cuccokra, vehetsz egy olcsóbb katogóriásat is ami több idieg elég.

2011. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előttem szóló miért csinálsz pl mellezésnél tárogatás gépen utána meg tárogatsz 1 kezes súlyzókkal.. ugyanaz amit csinálsz csak 2x csinálod meg.. meg fekvenyomás utána meg fekvenyomás 1 kezes súlyzókkal.. ezzel(szerintem) csak túledzed magad, ugyanez a bicepsznél is csinálsz mondjuk francia rúddal utána meg csinálsz csigán is de minek? ott is ugyanazt csinálod csak gépen és azzal is csak túledzettség lesz


kérdező: www.bodybuilder.hu oldalt kikeresed az edzést és válogathatsz testrészenként a gyakorlatok közül .. én azt ajánlom hogy nagy izomcsoportra 3-4 gyakorlat kis izomcsoportra 2-3 gyakorlat

2011. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!