Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportokat, edzéseket...

Milyen sportokat, edzéseket ajánlotok, és mennyit, ha kb,2 hónap alatt szeretnék megszabadulni 10 kilótól?

Figyelt kérdés
172 cm 76 kiló, fiú. Olvasgattam már utána a neten, de mindenki mást mond, gondoltam megkérdezem itt.
2011. jún. 21. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:

úgy is dönthetsz, hogy megszabadulsz tőle, erre a futást ajánlom vagy biciklizést, esetleg mind2-t, ezek ugyanis nem igényelnek plusz pénz befektetést

viszont neked inkább izmot kéne felszedned. 172 cm magas gyerek 66 kilóval eléggé vicces szerintem, én 180 cm vagyok 80 kg, nagy része izom, és még így sem mondhatom magam kellően erősnek, szóval azt ajánlom, ha van rá lehetőséged járj el sportolni, vagy konditerembe

2011. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem, ha az első megoldást választod, akkor a futás/biciklizés tartson tovább 40 percig, és ezt minden másnap csináld
2011. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!