Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy, a tesi...

Miért van az hogy, a tesi tanárok fulladásig dolgoztatnak?

Figyelt kérdés

Ha nem is megy akkor is jó tudom, hogy ez a feladatuk meg minden de aki nem olyan testalkatra meg amúgy se egy sport ember azt miért kell szívatni?

Meg hogy az akart erő kérdése ez nem így van!


2011. jún. 22. 12:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Megfogtad a csajt és eltört a kezed XDDDD


Neutronlovag, senki sem bír ki 45 percet teljes erőbedobással. Csak szupermen.


Amúgy emg tanár függő és punkTUM!

2011. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a 120 kilójával rám esett és kézzel akartam tompítani.Annyira nem volt vicces...
2011. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem nem fulladásig dolgoztatnak, hanem amíg meg nem utálod a tesit. Évente párszor fáradok el tesin, mikor coopert futunk, és mikor szabad foglalkozás van és játszunk. Ezen kívül sorba állunk a kötélhez, gerendához, gyűrűhöz, szőnyeghez. Megtanítani persze nem tanítja a tanár hogy kéne, aki ügyesnek született, az tudja, aki nem (pl. én) az meg szív. Az hogy, tudok futni (egész jól), úszni, biciklizni, sportolni, szabadidőmben rendszeresen sportolok, nem számít, ha nem tudok gerendázni hiába próbálkozom, szivat. Na én ezért utálom a tesit. Szóval tesin sem fáradok el testileg, ahogy kéne, hanem lelkileg, attól hogy rettegek hogy milyen jegyet fog adni.
2011. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval én pont a mozgást hiányolom a tesióráról...
2011. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!