Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen érvekkel támogatjátok...

Milyen érvekkel támogatjátok a Judo-t, és a Focit?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, melyik hasznosabb, melyiket csinálnátok. Én judozok, tehát, nem azért kérdezem, h mit válasszak.
2011. júl. 1. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen más a kettő!!!

Aki harcművész az úgy is azt fogja mondani, hogy:

"Inkább a judo, mi a jó abba, hogy 22 hülye gyerek egymást kergetve rugdossa a labdát"


Aki pedig a labdajátékok híve, az pedig azt mondja:

"Inkább a foci, mi a jó abba, hogy sok marha fehér ruhában egymást vágja földhöz."


Érted. :) Más a kettő.

Én küzdősporttal foglalkozom, én azt mondom, hogy Judo.

2011. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele, azért gondoltam, hogy valami biztossal érveljek irányába :D
2011. júl. 1. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Hátha a kérdésedre a konkrét válasz, hogy melyik a hasznosabb akkor a judo.


A foci csak sport, nagy a sérülések veszélye, drága a felszerelés hozzá, és folyamatosan vásárolni kell (egy focicipő nem olcsó, ráadásul hamar szétmegy).


A judo nem csak sport, mozgás, hanem önvédelem is ami hasznos, és a judo ruhát csak egyszer kell megvenni.

2011. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!