Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez baj lehet? (Kérdésed túl...

Ez baj lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Na szóval konditerembe fogok járni jövőhéttől és terem csak a lehközelebbi városban van ami 30 perc oda busszal ...

Még nem akarok elkezdeni tejsavó meg egyéb kiegek.

csak edzés után dextróz meg vitamin(egyenlőre) bár a vitamin nem edzés után na de mind1

és ha edzés után indulnék haza várnom kéne a bauszra mondjuk 1 órát +még a haza út durván 30 perc és nemgond ha addig nem eszek csak ha hazaértem jósok csirkerizst?

na szóval a lényeg:D , h edzés után nembaj a 1,5 órával durván tudok enni???

mmmmondjuk 1 órát


2011. júl. 6. 19:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és még1 kérdés jövő7-en vége a nyári gyakszinak de szeptembertől ha járok akkor is mert hosszu távra tervezem... akkor mit csináljak ha suli után mennék edzeni és elötte nem tudtam enni sokat azis nagy baj igaz?
2011. júl. 6. 19:04
 2/9 anonim ***** válasza:

fehérjét miért nem akarsz?-ez alap.

suliba is lehet vinni kaját.

2011. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert most kezdem el a kondit és úgy tudom eleinte elég csak simán enni sokat és fogok fejlődni...
2011. júl. 6. 19:24
 4/9 A kérdező kommentje:
vagy tejsavó az mehet?
2011. júl. 6. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hogy mehet hanem kötelező! Ez nem + és nem előny,vagy izomnövelő szer,csak gyors felszívódású fehérje ami kell minden edzés után.

Mondjuk nem tudom hogy eszel sokat ha suliba majd nem is tervezel normális kaját vinni. Vegyél proteint csak edzés után igyad,és zabálj sokat. :)

2011. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De dextrózt meg vedelnéd, fogalmad sincs mit miért csak hallottad hogy dextróz jó edzés után... Ilyen alap dolgokat kéne megnézned jövőhétig és sokkal jobban jársz, mint bármilyen tápkieggel. Fehérje csak kaja, nem kell vele várni semeddig és azt idd dextrózzal.
2011. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olvasd már el, hogy mire való a fehérje, és mire a dextróz!

Az edzés után bevitt fehérjétől fejlődik, "épül" az izom, a dextróz "csak" a glikogénraktárak újratöltésére kell.

Hiába zabálod a dextrózt, ha nincs miből fejlődnie az izmodnak!

2011. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jolvan na! nyugodjatok meg:D

értem csak szarul fogalmaztam...:D

a válaszokat pedig köszönöm!

2011. júl. 7. 13:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Késő, kondizás után 1 órán belül szilárd kaját kell bevinni, az szívódik fel a legnagyobb mértékben. Deha így áll a helyzet, akkor egyél minnél hamarabb.

Edzés után egyből iddmeg a fehárját, az az első löket, nekem azváltbe, konditerembe cidd, edzel öltözöl és megiszod, hogy 10 percse teljenel, szerintem ez nagoynhatásos.

2011. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!