Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportolhatnék ilyen esetben?

Mit sportolhatnék ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Szeretnék sportosan kinézni, tehát szálkásan, de nem tudom, hogy mit sportolhatnék, amit élvezek is. Az a baj, hogyha vége a nyárnak és kezdődik az iskola (gimi végzős vagyok), akkor kb. semmi időm nem lesz egyik nap sem. A kondi meg a súlyos edzés unalmas, és rosszul érzem magam tőle (szédülök és hányingerem lesz). Labdajátékokban csapnivaló vagyok, csapatmunkát nem nagyon szeretem egyébként se, úszásban meg nem vagyok jó. Extrém sportokat meg ne mondjatok, mert úgy összességében az összes sportban elég ügyetlenke vagyok sajna. Szóval mit ajánlotok? 17/f
2011. júl. 8. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz simán bringázni vagy futni? Mindkettő lehet tök izgi, ha szép környéken vagy.
2011. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tévézz sokat és egyél sültkrumplit minden nap..
2011. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezaz, Józsi jött segíteni! :D
2011. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!