Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Be tudom majd hozni a lemaradá...

Be tudom majd hozni a lemaradást ebben az esetben (edzés)?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy elég aktív "gyerek" vagyok de 2hónapja történt ínszalagszakadás a jobb lábamban foci közben.Mostanra kezdek jobban lenni lábügyileg valamelyest,de az orvos azt javallotta , hogy legalább még 1 évig ne nagyon szaladgáljak vagy emelgessek súlyokat lábbal. Na most én nagyon szeretek kondizni,nem akarok semmit sem csinálni,mert úgy full unalom lenne sok napom... ha a következő 1évben nem edzenék lábra, de minden más izomcsoportra igen, akkor betudnám hozni a lemaradást? 19/f 77kg 188cm
2011. júl. 31. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, edzél addigis a többi testrészedre, mert teljesen elpunnyadsz.
2011. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokat számít az, hogy edzésben, formában tartod a testedet. Így sokkal könnyebb lesz majd a lábad felzárkóztatás, mihelyst meggyógyul. Bár, én nem tudom, hogy miféle terveid vannak a focival kapcsolatban, de 19 évesen már vagy kész az ember vagy sosem lesz az. Tehát nem lesz túl számottevő ez a kihagyás.
2011. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!