Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem el a gyúrást?...

Antiromania kérdése:

Hogy kezdjem el a gyúrást? FONTOS!

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 181cm 71 kg és szeretnék izmosodni.Konditerem nagyon messze van és naponta szeretnék edzeni. van 2 3kg-os súlyzom és egy kettő kezes 12 kg-os súlyzom. A kérdésem annyi lenne hogy milyen gyakorlatokat kell csinálnom és mennyit hogy kézre izmosodjak(tricepsz bicepsz) nemhasra akarok.

gyúrni.és mennyi idő allat fog látszani hogy azér izmosodtam? előre is köszömnöm a válaszokat


2011. júl. 9. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:

1.Úgy hogy ezt elolvasod:

[link]


Meg szabadidődben nézd pl. az edző válaszol rovatot, vagy BBtv-t esetleg fórumot, rengeteget lehet tanulni a sportról ezen az oldalon.


2.Akármilyen messzire van a konditerem szépen menj el oda, mert ami súlyzóid vannak azok még átmozgató edzésre is kevesek.És még csak nem is kell naponta edzőterembe járnod mivel az túledzéshez vezet ami nem jó.De ha ALAPOSAN végig olvastad a fentebb belinkelt cikket akkor ezt megérted.


3.Ha van rá lehetőséged akkor állíts össze magadnak egy étrendet amiben minnél több a csirke és a rizs, ha meg menzán,anya főztjén satöbbin élsz akkor is törekedj minnél több húst és szénhidrátot(főleg rizst) enni.A rizst amúgy magad is eltudod készíteni kb 10 perc alatt.

2011. júl. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok túl sokat segíteni, de 1. semmi értelme mindennap edzeni, ha normálisan csinálnád, nem is bírnád. elég heti 3, de az akkor legyen tisztességes 1-másfél óra. 2. itt találsz gyakorlatokat karra: [link] [link] egyébként miért nem egész testre edzel? Jobb gilisztának lenni nagy karral (ami amúgy nem lesz nagy, ha nem olvasod el legalább az alapismereteket), mint mindenhol tök jól kinézőnek?


Ha normálisan csinálod, pár hónap után biztos látszódik valami kis változás, de eredményt csak évek alatt érhetsz el. Ja és ne kezdj bele, míg utána nem olvastál mindennek. A többiek majd segítenek ha van még kérdésed (vagy ha én mondtam szarul valamit :D), addig is sok sikert! :) (az olvasgatáshoz)

2011. júl. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindent megkaptál, mért emelted ki?
2011. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!