Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a gyúrást?

Hogyan kezdjem el a gyúrást?

Figyelt kérdés

Most kezdek el gyúrni. 18 éves vagyok, testes az alkatom. Melyik az a szer amit kapok és segiti az izmaim növekedését?

Mindent tudni szeretnék róla. Előre köszi. Bunkók kiméljenek !


2010. jan. 27. 19:04
 1/10 anonim válasza:

szerintem ne kezd el ugy gyurni h igazán sok fogalmad nincs róla legjobb lenne ha olyan helyre mennél ahol van edző mert akkor az edző segíteni tud a gyakorlatokban pl h mennyit csinálj h eredményes legyen a változás

szerintem ne használj izomnövelőket mert ismerősöm is gyúrt és szedte a tömegnövelőket elég rendesen károsítja a szervezetet de a legjobb ha fehérje turmixot iszol meg rengeteg húst eszel és ugy gyursz ezzel segíted izmaid növekedését de nem károsítod a szervezeted jah és sokat kell pihenni mellé

jó gyúrást :)

2010. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

az előző vagyok

még annyit h az a baj a tömegnövelőkkel még legfőkébb amellett h károsítja a szervezetet h ami olcsó az sz@rt se ér ami meg télleg jó lenne azt meg elég nehéz megfizetni

2010. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szer???


Ha szerrel akarod kezdeni,akkor ne is kezzdj hozzá...


Ha valaki nagyon akarja,az igazán emgdolgozik érte,Szer nélkül!!!

2010. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

19:32-es vagyok ismét


Ahogy előttem válaszoló mondta,Sok Fehérje fogyasztás :)


Amúgy itt szerintem találsz pár hasznos infót:


www.bodybuilder.hu

2010. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy vagy testes hogy van rajtad felesleg akkor elébb inkább fogyjál, kardiózz(futás,biciklizés,zsírégetés)
2010. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de a kondihoz nem így kell hozzáállni , először is rendbe kell rakni az étkezést, rendszeres legyen és ugye a fehérje nagyon fontos, aztán majd a belejöttél a kondiba, jól megy és már úgy ahogy látszik is ( ez olyan fél szerintem ), na majd azután érdemes inkább ilyeneken gondolkodni.
2010. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első!!! Te miről beszélsz? :D Tömegnövelőt ne szedjen, de fehérjeturmixot igen? A kettő között annyi a különbség, hogy a magas fehérjetartalmú turmixban szinte csak fehérje van, a tömegnövelőben meg alacsonyabb a fehérje tartalom, és sok benne a szénhidrát, főleg a cukor, és zsíros is!

Egyiknek sincs semmi káros hatása a szervezetre, sőt, százszor jobb hatása van, mint bármilyen chipsnek, mekis kajának, csokinak, péksüteménynek, és még sorolhatnám... Ne beszéljünk már butaságokat.

2010. jan. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először is ne a "gyúrásnak" állj neki hanem az edzésnek. De véleményem szerint nem neked való ha arra nem vetted a fáradságot hogy utána nézz interneten!
2010. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

itt mindent megtalálsz: [link]


nincsenek izomnövelő szerek,étrend van,de ot bővebben olvashatsz róla

2010. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vegyél gyurmát
2010. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!