Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi alapjában a véleményetek a...

Mi alapjában a véleményetek a testépítésről?

Figyelt kérdés
Leginkább csajok véleménye érdekel, de fiúk is válaszolhatnak.
2011. júl. 9. 08:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
a profi testépítés szar. nem a férfiasságról szól, mint ahogy sokan beállítják. egy örökös szenvedés az étrenddel, és csak attól függ, meddig jutsz el, hogyan reagál a szervezeted a koxra.
2011. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
az amatőr és naturál testépítés és súlyemelés viszont kiváló
2011. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
kort nemet is írjatok thx
2011. júl. 9. 08:32
 4/22 anonim ***** válasza:
A testépítés a sportok királya. Viszont attól még, hogy valaki testépít, nem lesz király. A legtöbb ember a legfontosabbat nem tanulja meg a sporttól: ez az alázatosság. 23F
2011. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Amatőr /nem verseny/ szinten szerintem ha valaki úgy kezeli, ahogy kell, és komolyan veszi akkor sokat adhat neki és sok mindenre megtaníthatja. Az edzés közbeni akaraterejét átültetheti a mindennapi életbe. Megtanulsz főzni, ellátni magad kajával, megtanulod az izmok funkcióját, ha eleget olvasol akkor a biológiai folyamatokat is megismerheted ami lejátszódik a testben.


Ugyanakkor tudni kell, hogy hol a határ és nem szabad átesni a ló túloldalára. Mert amennyit ad annyit el is tud venni, ha valaki túl fanatikus. Keményen szűkítheti a látókört, szóval nem szabad ebbe begyöpösödni.


Verseny szinten meg ugyanaz mint a többi élsport, csak itt mindent magadnak kell finanszírozni, mert nem támogat senki. Esetleg a nagyok kapnak tápkieg szponzorációt, de ezer más dologra kell költeniük, szóval kib*szás. De nekik ez a szenvedélyük, ez a mindenük, úgyhogy megértem őket.

2011. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én hihetetlenül tudom tisztelni azokat az embereket, akiknek van kitartásuk egész életükben ezt csinálni. Akár hobbi, akár versenyszerű, szerintem tényleg tiszteletre méltó (már ha nem az a pháwa gyúrós fajta), bár csomóan nem értik meg, mennyi munka van egy ilyen testben. A kokszról meg a szőrtelenítésről meg a barnítóról meg az ilyesmikről most nem írnék véleményt, mert hát versenyeknél muszáj ilyenekhez folyamodni. Amíg nem jön velem szembe az utcán egy csorda 150 kilós izomállat, addig meg nincs bajom az ilyesmivel (sem). :D


Az amúgy mekkora szemétség már, hogy az emberek többsége minden izmos faszit felfújt kokszosnak titulál és undorral beszél mondjuk a női testépítőkről.. véleménye lehet mindenkinek, de ne ítéljék már el több 10 év rohadt kemény munkáját.


Ja és érdekesség (ami igazából nem túl érdekes :D), hogy pár hónapja kicsit visszataszítónak találtam mondjuk egy ilyen testet: [link] most meg egyáltalán nem, sőt. Tisztára hozzászoktam a témához, talán még meg is szerettem, mivel csomót olvasgattam róla. :) Viszont elkezdeni tuti nem kezdeném, megmaradok nézőnek :D

2011. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
na ez elég összeszedetlen lett, mindegy. ja és 15/L vagyok
2011. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én imádom, csak az a baj, sok ember lófaszt nem tud róla
2011. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én kb-ra figyelek a kajára,eszem a kiegeket, gyűlölök edzeni,de szeretek jól kinézni. Az életemben nem tölt be nagyon nagy szerepet.

Ha más dolgom van görcsölés nélkül kihagyok egy edzést.

Szeretek zabálni,az edzést keményen lezavarom de nem vagyok megőrülve.

Aki nem versenyszerűen csinálja,de a sport köré épül az élete az általában előbb-utóbb nagyon ráb@szik.

2011. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ennyit írok, de kihagytam hogy régebben halálra istenítettem volna egy ilyen felsőteset: [link] ma meg már végre észreveszem, hogy igazából tiszta zsír és kb. semmi izom nincs rajta. Nem mondom hogy nem elégednék meg egy ilyennel, kevesebb is bőven elég lenne, csak szólok hogy végre átlátok a szitán HÁHÁÁ :D

úgyhogy már a média sem tud behülyíteni a romantikus vígjátékokban szereplő nyálas "szívtiprókkal" :D (na befejeztem)

2011. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!