Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Átváltottam a testépítésről...

✮ʝօк&# kérdése:

Átváltottam a testépítésről fegyencedzésre és (azelőtt nem használtam semmilyen turmixot v tápkieget) 2 hét alatt fogytam 2 kilót. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mark86


azt jelenti,hogy ha nem ittál turmixot nem sokat tudsz a testépítésről mert egyrészt ez alap,másrészt köze nincs a fogyásnak a turmixhoz.

Válasz,leépülnek az izmok mert nem kapnak elég terhelést mivel a fegyencedzésnek köze nincs az izomépítéshez.

2011. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kalóriadeficites állapotba hajszoltad magad, vagy a fegyenc edzés nem adja meg a korábbi stimulációt, így az izmaid bánják a váltást. Esetleg mind két opció játszik.
2011. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést kár volt feltenni :) már megint a régi a súlyom, úgy látom, hogy csak egy "többet mozgós" napot fogtam ki..2 hete váltatottam és azóta valahogy egész nap erőm teljében vagyok csak egyik nap 2 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg..úgyhogy köszi a válaszokat, de SZERENCSÉRE nincs igazatok :)
2011. jún. 18. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
ne aggódj,nem váltja ki úgyhogy igazunk lesz...
2011. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

ne foglalkozz a sok tükörizom konditerem shrekkel. de ne csak a fegyencedzés gyakorlatait csináld, ahhoz hogy jelentősebb izomzatot kapj ezekből a gyakorlatokból a nehezebb verziókat kell nyomatni:


[link]


Nem véletlenül a tornászok bírnak a legbrutálisabb fizikummal sportolók között.

2011. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mark86


igazad van utolsó!

foglalkozz inkább a börtöntöltelékekkel aki seggbeb,sszák egymást utána meg könyvet írnak hogy legyen lóvé műtétre,mert ha leülnek a wc-re kiesik belőlük minden.

2011. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
úgy látom márk a fehérjepor kikezdte az agyad. én sem a fegyenc edzést javaslom, mert az p.icsafüst. tornász edzés, az már igen.
2011. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mark86


1.nem vagyok márk!

2.tényleg,igazad lehet bizsereg ott valami mintha zsugorodna.. ez a poroktól lehet?

3. torna se sokkal különb,csak 100x ízületgyilkosabb mint bármi más.

2011. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TOMAtm ***** válasza:

semmit.nagyobbat sz*rtál reggel kb.2-3 kiló napi eltérés simán lehet.

fegyencedzés nem sokat ér,max ha a meglévő izomzatod akarod erősíteni,használhatóbbá tenni a mindennapokban.de én abban sem igazán hiszek,akkor inkább már boxzsák és kesztyűzés napi szinten.

2011. jún. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
közületek ki próbálta ki a fegyencedzést, hogy ilyen jól tudjátok mennyit ér?
2011. jún. 19. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!