Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. Hétvégén...

13 éves lány vagyok. Hétvégén el szeretnék menni a női fitness centrumba. Ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kerdesbol nem derul ki, miert ne lenne jo otlet, mi lehet akadalyozo tenyezo, hat azt mondom, menj, kell a mozgas.
2009. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
44%

szerintem arra gondolt h nem korai e elkezdeni...

vagyijesmire :D

2009. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj. Miért ne lenne jó ötlet?

Csak egy dologra vigyázz. Mivel még nagyon fiatal vagy ne akarj nagy súlyokkal sulyzós edzést végezni. A te korodban főleg a kardió edzésekre kell a nagyobb súlyt fektetni.

2009. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miaz a kardio edzés? :$
2009. ápr. 1. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan edzés ahol a pulzusszámod megemekedik, folyik rólad a víz és érzed, hogy dolgozik a szíved. Ilyen például a futás, biciklizés, evezés, taposás stb.

De ha nem tudod melyek a kardió gépek kérd a teremedző segítségét.

2009. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké =) köszinektek puszi =)
2009. ápr. 2. 17:17
 7/7 anonim válasza:
Én is ilyen korú vagyok és kéthetente elmegyek a barátnőimmel, mivel egyedül nem merek. Szerintem te se egyedül menj, ha félsz. Amúgy én is hülyén éreztem magam, amikor egyedül mentem, de semmi gáz nem volt. Sok sikert!
2009. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!