Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő nagyjából?

Mennyi idő nagyjából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17/F, 186cm magas - 69 kiló vagyok eléggé vékony eddig nagyon hülyén ettem össze vissza reggelizni sose reggeliztem enni is csak akkor amikor már nagyon éhes voltam.. most kb 1hete elkezdtem rendes étrendre áttérni mindig reggelizek rendesen ebédelek, vacsorázok és ezek között is eszek. Eddig 2edzésen voltam kondiba még viszonylag kis súlyokkal edzek amíg szokom a mozdulatokat/ fekve nyomás 30kilóval, tárogatás 2x5kilóval, oldalemelés 2x3-4 kilóval lábra és hátra a legtöbb gépen 35kilóval ugyanúgy karra is/ a konditerem nagyon jól fel van szerelve edzéstervem is van amit edző írt nekem. Skytech 100 whey protein turmixot iszok edzés után máskor semmilyen tömegnövelőt vagy fehérje port nem. Eddig eléggé nehezen ragadtak rám az izmok bár 1éve már rendszeresen nem sportolok de előtte egész életembe folyamatosan sportoltam most kosarazni is fogok menni.. Heti 3alkalommal járok konditerembe.


A kérdés: Nagyjából mennyi idő / kb hány hónap / mire elkezdenek meglátszani az izmok a testemen ? Rendszeresen fogok járni konditerembe nem csak kis discoizmok kellenek de úgy mégis nagyjából mennyi időre számítsak? Vagy ez így nem sokat ér és valamit javítani kéne ? Nem kell nekem olyan napi 6szor csirkét evő étrend mint a 120kilós gyúrósoknak gondolom..


2011. júl. 11. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az edzés utáni kiegészítőtől ne várj sokat, a rendes kajától függ javarészt a fejlődés. Meg persze a minőségi edzés, sok alvás.. 3-4 hónap múlva már látszani fog valamilyen szintű változás, ha rendesen csinálod. De ne hidd, hogy pár hónap alatt "kigyúrod magad"!
2011. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ sanyi :) nem is 1-2hónapra gondoltam hogy annyi alatt látszani fog csak gondoltam megkérdezem, hogy mire számítsak. Majd 1év - másfél év után meglátjuk mit sikerült összekaparni :)
2011. júl. 11. 10:51
 3/3 anonim válasza:
Na? Látszik már valami? :D
2012. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!