Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásodni szeretnék. Így...

Szálkásodni szeretnék. Így megfelelő?

Figyelt kérdés

Heti 2x futok(10km), 4x foci edzés(most alapozunk fizikailag a legmegterhelőbb), 2-4x kondi. 182/83 vagyok, de mégis egy izmos testalkatom van inkább mint dagi. Szálkásodni szeretnék és én erre a három termékre gondoltam. Mi a véleményetek?

[link]

[link]

[link]

Ez a bolt számomra a legelérhetőbb, innen vásárolnék és 20ezernél nemszeretnék most kezdésnek többet áldozni. Ezek mellet diétásan eszek, étrendnek nem nevezhető szerintem mert nincs konkrétan emgadva hogy mi.

ezeket nem fogyasztom kis adagokban sem: cukor(csoki,cukros termékek, cukros italok), fehérlisztből készült termékek(kenyén, kenyérfélék) és zsíros húsokat.

Minden nap reggeli: teljeskiörlésű zabpehely,0% joghur+fél alma.

Napközben(reggeli utántól vacsoráig) 90%ban ezeket fogyasztom(3-4x): hal, csirkehús, saláták, zöldségek, gyümölcsök, túró(sovány) Néha néha eszek mást is napi 1x ebédre. Nyár végére szeretnék 80alá menni(78körül) és szálkás izomzatot.


2011. júl. 12. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy az étrenddel amit írtál, mennyi kalóriát viszel be illetve, a sporttal, edzéssel mennyit adsz le.

a termékeket nem néztem, vitamin, fehérje mehet..

reggelre miért nem eszel húsfélét?

2011. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!