Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz az a paranormális jelensé...

Igaz az a paranormális jelenség hogy ahogy nő az izom, , annál kevesebb lesz a haj?

Figyelt kérdés
nézzétek meg a testépitőket meg a gyurósokat, mindegyik kopasz. Ez menő?
2011. júl. 14. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Te milyen paranormalis jelensegrol beszelsz? Tudod hogy ez mit jelent egyaltalan? :D En meghalok hogy leteznek meg ilyen retardaltak :D:D
2011. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
áááá ez kész :D
2011. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem paranormális jelenség, de ha tesztoszteronszint növelőszereket szedsz ->magasabb tesztoszteronszint, és a férfiak köztudottan a tesztoszteron hormonjuk miatt kopaszodnak.Tehát egy kisebb tesztoszteronszintű férfi később kopaszodik, vagy egyáltalán nem, mint egy magas tesztoszteronszintű férfi.
2011. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, mi a "menő", mert sohasem foglalkoztatott, de én láttam már itt sok hosszúhajú izomkolosszust is. (bár ők nem versenyzők)
2011. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 clint ***** válasza:
én rengeteg cingár embert láttam már aki tizenévesen kopaszodott és sok testépítőt aki évi két szteroidkúra mellett is sürű a haja. A tesztoszterontól való hajhullás csak részben igaz, ha örökletes akkor hamarább előhozza, de nem minden esetben jön elő.
2011. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem igaz.a testépítők azért kopaszok,mert befelé nő a hajuk.slussz-pássz.hehehe.
2011. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!