Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy váljak el a csapatomtól?...

Hogy váljak el a csapatomtól? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval csapatot szeretnék váltani,de nincs szívem ott hagyni,nem is a csapatot,hanem az edzőmet.Ő volt aki úgy mond "felfedezett",és ő juttatott el oda ahol most vagyok.Szóval azért szeretném elhagyni a klubbot,mert elég kevés játéklehetőséghez jutok,mivel 3-4 évvel idősebbek játszanak nálam(Korosztályos..)És én nem szeretnék ennyit várni,hogy alaptag legyek(nem,nem lusta vagyok,elég keményen küzdők,de ők egyszerűen nagyobbak és erősebbek nálam...)Mivel a keret elég erős és mindig elől végzünk a bajnokságban,ezért úgy gondoltam keresnék magamnak egy gyengébb középcsapatot,ahova beférek és sok játéklehetőséget kapok...De ahogy fentebb említettem,nem mernék,vagy inkább "nem lenne" pofám ennyi év után az edzőm elé állni,hogy én most ezt akarom...Szerintetek mit csináljak?


A sportág nem annyira lényeges...(labdajáték)


2011. júl. 15. 03:50
 1/3 anonim ***** válasza:
megértené. hidd el:) Még örülni fog, hogy neked a játék a fontos:)
2011. júl. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan mondd meg neki ahogy ezt ide írtad...:D Biztosan nem fog haragodni...Én is belegondoltam magam a helyzetedbe és csak mosolyogtunk és beszélgettük:D am milyen sport???
2011. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagy tehetség vagy, akkor meg fogja érteni, hiszen nem örökre váltok el gondolom, hanem elmész egy gyengébb csapatba, ahol rendszeresen játszol, és ezzel egyrészt fejlődhetsz másrészt eltelik az az idő, amennyivel fiatalabb vagy. Mondd azt neki, hogy szívesen visszajössz játszani. 2-3 év múlva, és csak "kölcsönbe" mész más csapathoz. Szerintem nem fogja megtagadni.
2011. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!